Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Lelde no Jūrmalas: Vēlējos nopelnīt naudiņu

 

Lelde šogad ir absolvējusi Upesgrīvas internātskolu un tālāko izglītību turpinās Laidzes PICK, taču savu pirmo pilngadības vasaras sezonu izvēlējās pavadīt kā viesmīle SIA “Jūrmalas promenāde”. Jaunieti uzrunāja SIA “Jūrmalas promenāde” darba piedāvājums, jo darba devējs nepieprasīja svešvalodas zināšanas un darbs sniedz ieskatu nozarē, kuru Lelde turpmāk plāno apgūt, – viņa vēlas kļūt par pavāru.

 

Leldes darba pamatpienākumos ietilpa galdu uzkopšana un saklāšana, āra terases kārtošana. Galvenā prasme, kas jaunietei noteikti noderēs arī turpmākajā dzīvē, ir galda klāšanas kultūras prasme.


Kā pati jauniete atzīmē, iepriekš viņa šāda veida uzņēmumā nav strādājusi, tāpēc pagāja laiks, kamēr visi pienākumi tika apgūti. Vēlme pēc regulāriem ienākumiem arī nākotnē un interese par viesmīlības jomu motivē jaunieti turpināt darbu SIA “Jūrmalas promenādē”.

 

 

 

 

Sandra Balča, SIA “Jūrmalas promenāde” valdes locekle


Sandra Balča izvēlējusies par labu dalībai skolēnu vasaras pasākumā, jo vēlējās palīdzēt gūt pozitīvu pirmo darba pieredzi jauniešiem - lai jaunieši saprot, ka naudu nopelnīt ir grūtāk nekā to iztērēt. Sandra Balča uzskata, ka jāpalīdz jauniešiem labu darbu atrast te – Latvijā, nevis ārzemēs.


SIA “Jūrmalas promenāde” uzņēmums darbam izvēlējās pilngadīgus jauniešus. Nebija prasība svešvalodu zināšanām, jo valodu apguve notiek darba procesā.

 

 

 

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv