Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Alvis no Jelgavas: Vislabāk būt pašam – neizlikties labākam

 

Kalnciema vidusskolas audzēknis Alvis skolēnu vasaras pasākumā piedalījās, strādājot par kasieri uzņēmumā SIA “Bambino atrakcijas”. Puisis 2017. gada pavasarī uzzināja par Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumu - pats piezvanīja darba devējam un vienojās par interviju, kurā apliecināja, ka ir nopietns darbinieks. Jaunietis uzskata, ka par panākumu vien ir uzskatāma pirmā darba iegūšana - pirmā darba pieredze ieviesa dzīvē citādāku dienas ritmu un vēl neizjustu apziņas sajūtu.


Lai arī skolā tika mācīts par uzvedību darba pārrunās, puisis atzīst, ka uztraukumu reālu pārrunu laikā pārvarēt ir krietni grūtāk. Alvis uzskata, ka darbs ir ļoti interesants, ar darba pieredzi uzņēmumā viņš ir ļoti apmierināts, tādēļ arī nākamajā vasarā pieteiksies strādāt SIA “Bambino”.


Puiša pienākumos bija izsniegt atrakciju parka apmeklētājiem biļetes, skaidrot atrakciju lietošanas noteikumus, piedalīties atrakciju uzstādīšanā. Sadarbība ar darba devēju tiek vērtēta pozitīvi - vadītājas atbalsts ļoti palīdzējis.

 

 

Dace Zīriņa, SIA “Bambino” valdes locekle


Dace Zīriņa atzīst, ka uzņēmumam bija svarīga jaunieša motivācija, lai darbs viņam būtu interesants un iedvesmojošs, tāpēc pirms galējā lēmuma pieņemšanas Alvis vēl vienu reizi tika uzaicināts uz darba interviju, kurā darba pienākumi tika izklāstīti sīkāk un tika atbildēts uz visiem viņu interesējošiem jautājumiem.


Darba devēja labprāt piedāvās Alvim darbu arī nākamajā vasaras sezonā – puisis izrādīja lielu interesi par darbu, kā arī virzīja savus priekšlikumus darbu kvalitatīvākai izpildei.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv