Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Lolita no Daugavpils: Vēlējos strādāt vasarā, lai izjustu uz savas ādas, kā to dara pieaugušie

 

Lolita kā grāmatveža palīgs tika nodarbināta SIA “Advance LV” uzņēmumā. Lai arī meitenes galvenais hobijs ir fotografēšana, nākotnē viņa vēlas kļūt par kosmetologu un strādāt skaistumkopšanas nozarē.
Grāmatveža palīga darba pienākumos ietilpa informācijas iegūšana un apstrāde, darba apjoma, izmaksu un materiālu detalizēta novērtējuma sagatavošana.


Meitene atzīst, ka no pašas pirmās dienas ar kolēģiem tika izveidotas siltas un draudzīgas attiecības, kolēģi bija atsaucīgi un gatavi palīdzēt.


Nopelnīto naudu Lolita plāno pagaidām ielikt krājkasītē – vēlākiem tēriņiem.

 

Jeļena Kriviņa, SIA “Advance LV” valdes locekle


Jeļena Kriviņa atzīst, ka vēlējās nodarbināt skolēnu vasaras pasākuma ietvaros, lai nodotu savu darba pieredzi, zināšanas un, iespējams, ieinteresēt grāmatveža profesijas apguvē.


Uzņēmuma prasības nebija ļoti augstas – galvenais, lai skolēnam būtu vēlme strādāt un apgūt jaunas zināšanas. Lolitu raksturo kā disciplinētu un atbildīgu meiteni, kas precīzi pilda savus pienākumus.


SIA “Advance LV” sadarbojas ar NVA jau 4 gadus - tiek pastāvīgi piedāvātas iespējas veidot jaunas darba vietas dažādu pasākumu ietvaros. J. Kriviņa atzīst, ka, lai arī skolēna apmācība aizņem daudz laika, uzņēmums arī nākamvasar vēlas nodarbināt skolēnus. Lielākais izaicinājums ir tas, ka mēneša laikā skolēnu pilnīgi apmācīt profesijai nav iespējams, taču viss ir iespējams, ja skolēni ir motivēti, disciplinēti, precīzi pilda savus pienākumus, un viņiem ir vēlme strādāt un apgūt jaunās zināšanas.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv