Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Santa no Bauskas: Ieguvu pārliecību par sevi un savām spējām

 

Santa no Bauskas valsts ģimnāzijas skolēnu vasaras pasākuma piedalās jau 2. gadu. 2016. gada vasarā viņa vienu mēnesi strādāja uzņēmumā par sētnieku, bet šogad ieņēma gadījuma darba strādnieka amatu Bauskas novada Bērnu un jauniešu centrā.


Meitenes darba pienākumos ietilpa kārtības uzturēšana izstāžu zālēs, apmeklētāju sagaidīšana, informācijas sniegšana par izstādēm, dekorāciju izveide un bērnu radošo darbnīcu organizēšana. Santa atzīst, ka darba laikā ir ieguvusi ne tikai darba pieredzi, bet arī atbildības un pienākumu apziņu, viņa tagad ir pārliecinātāka par sevi un savām spējām, kļuvusi drošāka.


Santa saka, ka labprāt strādātu Bauskas novada Bērnu un jauniešu centrā arī turpmāk: “man patīk tas, ko daru, arī attiecības ar kolēģiem ir lieliskas”. Santa atklāja sevī labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes.

 

Agita Eglinska, Bauskas novada domes Saimnieciskās nodaļas būvinženiere.

 

Agita Eglinska atzīst, ka Santai ir labas komunikāciju prasmes, viņa ir apzinīga un atbildīga - nekādu problēmu vai grūtību darba procesā nav bijis. Santa jau laicīgi pati interesējās par darba iespējām vasarā – Bauskas novada Bērnu un jauniešu centra darbinieki meiteni uzaicināja strādāt savā kolektīvā.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv