Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rigonda no Saldus: Sadarbība bija ļoti laba

 

Rigonda mācās Saldus profesionālā vidusskolā un skolēnu vasaras pasākuma ietvaros bija nodarbināta Brocēnu novada pašvaldībā kā gaisa taku instruktora palīgs. Profesijas izvēli noteica skolnieces tieksme pēc izaicinājumiem, jo iepriekšējā darba pieredze tika iegūta, strādājot par pavāra palīgu.


Rigondas darba pienākumos bija instruktāžu par gaisa takas darbībām sniegšana, teritorijas apkopšana un labiekārtošana. Sadarbību ar darba devēju Rigonda vērtē ļoti atzinīgi un labprāt arī turpmāk strādātu šajā uzņēmumā – meitenei patīk komunicēt ar cilvēkiem.

 

 

Ainis Bruzinskis, Brocēnu novada pašvaldības izpilddirektors


Ainis Bruzinskis atzīst, ka ar Brocēnu novada pašvaldības iesaistīšanos skolēnu vasaras pasākuma īstenošanā pašvaldība vēlējās radīt iespēju uzlabot novada iedzīvotājiem materiālo situāciju, sniegt darba pieredzi jauniešiem, sakopt vidi un iemācīt darba tikumu jauniešiem. Priekšroka tika dota novada iedzīvotājiem un bērniem no daudzbērnu ģimenēm – tika vērtēta atbildības sajūta, vēlme strādāt, prasme sevi prezentēt un atsauksmes no skolas personāla.


Darba devējs atzīst, ka Rigonda darba pienākumus pildīja apzinīgi un ar augstu atbildības sajūtu, tādēļ arī nākošvasar vēlētos, lai meitene strādātu pašvaldībā.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv