Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Kristiāna no Rīgas: Ja ir gribasspēks, visu var izdarīt

 

Kristiāna no Rīgas savu pirmo darba pieredzi ieguva piedaloties skolēnu vasaras pasākumā - tā ietvaros viņa kā viesmīle tika nodarbināta A/S “LIDO”. Skolniece atzīst, ka labprāt arī turpmāk strādātu šajā uzņēmumā – darbs tajā ir labi organizēts un darba vadītāji ir ļoti pretimnākoši. Kristiānai pildot darba pienākumus bija jānodrošina kārtība un tīrība klientu zālē, trauku novākšana, banketu zāles noformēšana, tāpat, Kristiāna ieguva pieredzi darbā ar klientiem.


Kristiānai līdz darbam bija jāpavada ceļā 1,5 stundas, taču viņa pierāda – “ja ir gribasspēks, visu var izdarīt”.

 

 

“LIDO” darbiniece, Kristiānas darba devēja


Darba devēja uzskata, ka skolēnu vasaras pasākums jauniem cilvēkiem sniedz lielisku iespēju darba dzīves uzsākšanai. Pārrunu laikā darba devēja skatījās, lai skolēni būtu sakopti, ar augstu atbildības sajūtu, ar labām komunikācijas prasmēm, un ir spējīgi nostrādāt 7 stundu slodzi darba dienā.


Darba devēja atzīst – “nebija gadījumu ar kādām grūtībām, skolēni 2017. gada vasarā strādājuši apzinīgi un centīgi. Lai arī skolēni vēl ir bērni, daudzi jau domā kā pieaugušie – saprot, ka, lai saņemtu lielāku atalgojumu, ir pacietīgi jāmācās un jāapgūst vēlamā profesija”.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv