Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Jānis no Limbažiem: Darba pienākumi bija daudzpusīgi un dinamiski

 


Limbažu novada ģimnāzijas skolēns Jānis vasaras brīvlaikā ir piedalījies skolēnu vasaras pasākumā - strādājis par kasiera palīgu SIA “Madara 93”.


Jāņa darba pienākumi bija veikala preču uzturēšana plauktos, preču izkārtošana, kārtības uzturēšana – skolēnam patīka, ka darba pienākumi bija daudzpusīgi un dinamiski. Sadarbību ar darba devēju Jānis novērtē atzinīgi – darba vadītāja bija atvērta jautājumiem un spēja palīdzēt ar padomu.


Jānim šī ir pirmā darba pieredze, tādēļ viņš bija priecīgs par iespēju patstāvīgi nopelnīt naudu un atzīst, ka labprāt strādātu šajā uzņēmumā arī turpmāk.

 

 

Dace Fenska – SIA “Madara 93” lietvede

 

Dace Fenska atzīst, ka tieši iepriekšējo gadu pozitīvā pieredze skolēnu vasaras īstenošanā bija galvenā motivācija nodarbināt skolēnus vasaras mēnešos arī šogad. Galvenie kritēriji darbinieka atlasē bija: motivācija strādāt, centība, vēlme pierast pie agrās mošanās un nostrādāt pilnu darba dienu.


Jānis šogad sevi ir pierādījis kā vērtīgu darbinieku, kas nozīmē, ka arī nākošgad, 2018. gada vasarā, SIA “Madara 93” kolektīvs labprāt vēlētos redzēt viņu savās rindās.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv