Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Laura no Liepājas: Darba lielais ieguvums ir tas, ka rodas iespējas piedalīties dažādos interesantos pasākumos

 

Laura no Liepājas 10. vidusskolas 2017. gada skolēnu vasaras pasākuma ietvaros tika nodarbināta projektu vadītājas asistentes amatā. Skolniece uzskata, ka iegūt kāroto amatu viņai palīdzēja labas datorprasmes un angļu valodas zināšanas.


Lauras pamatpienākumi bja bukletu un afišu izdalīšana, aktuālās informācijas uzturēšana uzņēmuma mājaslapā un piedalīšanās koncertu organizēšanā. “Darba vadītāja bija ļoti atsaucīga un izpalīdzīga – ja kāds uzdevums nebija saprotams, tika dots padoms un piedāvāta palīdzība.”


Nodibinot darba tiesiskās attiecības, Laura ir ieguvusi arī pirmo pieredzi lietvedībā - dokumentu sagatavošanā un uzturēšanā. Skolēnu vasaras pasākuma laikā nopelnīto naudu skolniece plāno iztērēt velosipēda un apģērbu iegādei.

 

 

 

Dace Bluķe – Nodibinājuma “Via Cultura” valdes priekšsēdētāja

 

2017. gada augustā nodibinājums “Via Culture” rīkoja festivālu, tādēļ radās nepieciešamība pēc papildu darba rokām. Dace Bluķe stāsta, ka, atlase uz darba vietu netika rīkota, jo Laura pati atnāca un vienojās par darbu. Darba devēja Lauru raksturo kā ļoti apzinīgu, komunikablu un pārliecinātu savos spēkos.


D. Bluķe priecājas, ka Nodarbinātības valsts aģentūras filiāles ēka atrodas tuvumā, kas ļoti atviegloja dalību skolēnu vasaras pasākumā – “ja arī gadījās kādas neskaidrības, tās uzreiz tika atrisinātas”.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv