Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Faustina no Krāslavas: Uzzināju tik daudz ko jaunu

 

Krāslavas pamatskolas skolniece Faustina piedalās skolēnu vasaras pasākumā jau otro gadu – abus gadus viņa strādāja par pārdevēju SIA “RETE” makšķerēšanas preču veikalā. Meitene izteica vēlmi arī turpmāk strādāt šajā uzņēmumā, jo viņai darbs ir iepaticies - skolniece atzīst, ka klientu apkalpošana viņai ļoti patīk.


Pārdevējas darba pienākumos ietilpa klientu apkalpošana un preču izvietošana. Pateicoties darba devējam, Faustina uzzināja par makšķerēšanu daudz ko jaunu, un bija arī brīži, kad, apkalpojot klientus no ārvalstīm, skolniece varēja izmēģināt savas svešvalodu prasmes.

 

 

Jevgēnijs Podjava – SIA “RETE” valdes loceklis
Jevgēnijs atzīst, ka vasaras sezonā, palielinoties pieprasījumam pēc makšķerēšanas piederumiem, veikalā bija vajadzīgs palīgs. Prasības skolēnam bija sekojošas: atbildība, uzmanība un pacietība darbā ar klientiem. Atlase netika rīkota, jo tika pieņemts lēmums 2017. gada skolēnu vasaras pasākuma ietvaros pieņemt darbā skolnieci, kura arī 2016. gadā pildīja pārdevējas pienākumus – “meitenei jau bija pieredze apkalpošanas sfērā un iepriekšējā gadā Faustina ļoti labi tika galā ar visām prasībām un pienākumiem”.


“Lai arī skolēniem pārsvarā nedaudz pietrūkst zināšanu par makšķerēšanu, viņi vienmēr ir atbildīgi un ātri iemācās visu nepieciešamo”. J. Podjava uzskata, ka galvenais mērķis vecākiem ir ieaudzināt bērnos atbildību un komunikācijas prasmes – “tad viss būs kārtībā”.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv