Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA rīko tiešsaistes darba dienas darbaspēka piesaistei būvniecības un lauksaimniecības nozarēm

 

Lai veicinātu darbaspēka piesaisti Būvniecības un Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm, kur šobrīd ir liels vakanču piedāvājums, kā arī, lai palīdzētu darba ņēmējiem, kuri ir zaudējuši darbu, pēc iespējas ātrāk to atrast, šī gada 16. un 18. jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) savā sociālās vietnes Facebook kontā rīko divas tiešsaistes darba dienas. 16.jūnijā nodarbinātības iespējas darba meklētājiem piedāvās Būvniecības nozares darba devēji, savukārt 18.jūnijā darba meklētājus uzrunās tie darba devēji, kas darbojas Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarē. Abu pasākumu sākums - plkst.18.00.
Divpadsmit soļi, kas jāzina, atgriežoties Latvijā

 

Pirms atgriešanās Latvijā, ārvalstī ir jāsaņem visi dokumenti un izziņas, kas liecina par nodarbinātību un saņemtajiem sociālās apdrošināšanas pakalpojumiem, kā arī dokumenti par darba periodiem un nomaksātajiem nodokļiem...
NVA direktore Evita Simsone: "Darba tirgus nebija apstājies nevienu brīdi"

 

Šī gada marta sākuma NVA uzskaitē bija 58 247 bezdarbnieki, marta beigās – 61926, aprīļa beigās – 72917 un 29.maijā - 76 383. Aprīlī, salīdzinot ar marta beigām, reģistrēto bezdarbnieku kopskaits ir palielinājies par 10991 cilvēku, bet no 1. līdz 29.maijam, salīdzinot ar aprīļa beigām, reģistrēto bezdarbnieku skaits bija palielinājies par 3466 personām.
NVA uzsāk klientu iesaisti transportlīdzekļu un traktortehnikas vadītāju mācību programmu apguvē

 

NVA atsāk neformālās izglītības programmu klātienes apguvi grupās

 


NVA organizētie skolēnu nodarbinātības pasākumi šovasar tomēr notiks

 

Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotie skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi 2020. gadā norisināsies divus mēnešus - no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekš pieņemtais lēmums pasākumus nerīkot atcelts, ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos.
NVA aicina darba devējus līdz 4.jūnijam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada līdz 4.jūnijam pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
Biedrības un nodibinājumi NVA filiālēs var pieteikties bezdarbnieku iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem (ieskaitot) un bezdarbniekus ar invaliditāti darbā sabiedrības labā. Pieteikumus līdz šī gada 4.jūnijam pieņem NVA filiāles Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē un Rīgā.
NVA aicina izmantot iespēju saņemt karjeras konsultācijas attālināti

 

Jebkuram interesentam Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) nodrošina iespēju saņemt attālināti individuālas karjeras konsultācijas:
  • Praktiskais atbalsts CV un motivācijas vēstules sagatavošana;
  • Informatīvais atbalsts darba meklēšanas jautājumos;
  • Sagatavošanās darba intervijai;
  • Profesionālās piemērotības noteikšana;
  • Veiksmīga profesijas maiņa.
Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējā mācīšanās šopavasar norisināsies attālināti

 

2020.gada 20.maijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējās mācīšanās semināru “Sadarbība ar darba devējiem galvaspilsētas reģionā, kā arī apgabalā, kur dominē sezonas darbi”. Savstarpējās mācīšanās semināri tiek rīkoti Baltijas valstu nodarbinātības dienestu sadarbības līguma ietvaros trīs reizes gadā katrā no Baltijas valstīm. Saistībā ar drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai savstarpējā mācīšanās šopavasar norisinās līdz šim nepieredzētajā formātā - interneta vidē ar Zoom platformas starpniecību, nodrošinot Igaunijas, Latvijas un Lietuvas nodarbinātības dienestu pārstāvjiem attālināto dalību.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv