APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projekta informatīvā diena Valkā

 

2018. gada 18. oktobrī NVA Valkas filiālē Informatīvās dienas tradicionālās aktivitātes tika piepildītas ar jaunu saturu. Pateicoties reģionā notiekošajam sadarbības programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projektam “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” (Valka – Valga mobility), iedzīvotāji saņēma informāciju par Igaunijas un Latvijas darba līguma salīdzinājumu.


SIA “Civitta Latvija” pārstāve Ginta Veipa - Kopilova stāsta par Igaunijas un Latvijas darba līguma atšķirībām.
SIA “Civitta Latvija” pārstāve Ginta Veipa - Kopilova stāsta par Igaunijas un Latvijas darba līguma atšķirībām.

 

Darbiniekam darba līgums kalpo kā aizsardzības instruments, tāpēc Informatīvās dienas mērķis bija uzvērt darba līguma nozīmīgumu un iepazīstināt darba meklētājus ar darba līguma būtiskām sastāvdaļām, darba laika uzskaites sistēmām un darba samaksu, lai darbinieks pienācīgi varētu izprast darba līguma nosacījumus.
Lai veicinātu pārrobežu nodarbinātību, informācija par darba līgumu tika prezentēta klātesošajiem salīdzinājuma formā. Tādā veidā tas ļāva saprast Igaunijas un Latvijas darba līguma kopīgās un atšķirīgās iezīmes. Pateicoties šādam salīdzinājumam, Igaunijas un Latvijas nodarbinātības dienesti cenšas veicināt pakalpojuma kvalitātes pielāgošanos Valkas un Valgas reģiona iedzīvotājiem.

 

Informatīvo dienu atbalsta projekta “Valka – Valga mobility” partneri – Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fonds un Valkas novada pašvaldība.

 

Latvijas un Igaunijas darba līguma salīdzinājums tika izveidots sadarbībā ar SIA “Civitta Latvija”. Informatīvās dienas ietvaros, darba meklētājiem tika prezentētas karjeras iespējas Nacionālajos bruņotajos spēkos, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātie pakalpojumi.

 

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv