Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīt Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā atklās NVA Karjeras izaugsmes dienu kampaņu Latvijas skolās

 

Rīt, 26.septembrī, viesojoties un tiekoties ar 9. līdz 12. klašu skolēniem Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsāk karjeras izaugsmes dienu kampaņu Latvijas skolās. Iecerēts, ka NVA karjeras konsultanti apmeklēs ap 700 skolu visā Latvijā.  Kampaņas mērķis ir veidot veiksmīgu NVA partnerību ar jauniešiem jau skolas solā un palīdzēt skolēniem savlaicīgi plānot profesionālo nākotni.

 

Karjeras izaugsmes dienas pasākumos Jelgavā un dienas otrajā pusē arī Dobelē piedalīsies NVA direktore Inese Kalvāne, ESF projekta "Jauniešu garantija" vecākā eksperte Vija Milaševiča, NVA Jelgavas un Dobeles filiāļu vadītāji, karjeras konsultanti, kā arī pašvaldību pārstāvji. Pasākumu atklāšana Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā (Mātera ielā 30, Jelgavā) būs pulksten 9.00 un Dobeles Valsts ģimnāzijā (Dzirnavu ielā 2, Dobelē) - pulksten 13.30.

   

NVA Karjeras izaugsmes dienu kampaņu organizē vispārizglītojošās, jauniešu un pieaugušo vakara (maiņu), neklātienes vidusskolās, profesionālajās skolās, internātpamatskolās, ģimnāzijās un pamatskolās visā Latvijā. Pasākuma laikā 9. līdz 12. klašu audzēkņi uzzinās par savlaicīgas karjeras plānošanas nozīmi un NVA karjeras pakalpojumiem, kurus var saņemt gan klātienē, gan elektroniski ar aģentūras mājaslapas starpniecību. NVA karjeras konsultanti informēs skolēnus arī par prasmēm, iemaņām un zināšanām, kādas šodien ir nepieciešamas darba tirgū, lai atrastu vēlamo darbu un strādātu izvēlētajā profesijā.

 

Tāpat skolēniem būs iespēja uzzināt par situāciju darba tirgū un pieprasītākajām profesijām, kā arī par Jauniešu garantijas atbalsta pasākumiem. NVA speciālisti skolēniem skaidros arī iespējamos riskus un sekas, izvēloties strādāt ārpus Latvijas. Ir būtiski, lai skolēni jau skolas solā domātu par savu nākotni un apzinātos tās iespējas, kuras sniedz valsts brīdī, ja radusies krīzes situācija.

 

Pasākumos piedalīsies arī aktīvi jaunieši, kuri dalīsies savā pieredzē un veiks aptauju, apzinot skolēnu viedokli par nodarbinātības iespējām Latvijā un citiem jautājumiem.

 

NVA Karjeras izaugsmes dienu laikā skolēni varēs uzdot jautājumus arī par citām atbalsta iespējām jauniešiem, kuras nodrošina Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), arodvidusskolas u.c.

  


Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744

Aplūkot e-pastu


 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv