Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

ES fondu atbalsts – no pieredzes uz nākotnes izaicinājumiem

 

Ar iedvesmu jauniem sasniegumiem nākamajam 2014.-2020.gada plānošanas periodam noslēgusies Labklājības ministrijas (LM) un Nodarbinātības valsts aģentūras - sadarbības iestādes (NVA SI) organizētā konference „ES fondu atbalsts – no pieredzes uz nākotnes izaicinājumiem”, kura notika 2014.gada 19.septembrī.

 

Konferenci atklāja labklājības ministrs U.Augulis, Eiropas Savienības fondu vadošās iestādes vadītājs A.Eberhards un Latvijas Pašvaldību savienības vadītājs A.Jaunsleinis, kā arī piedalījās labklājības nozares speciālisti, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda projektu īstenotāji.

 

2007.- 2013.gada plānošanas periods bija bagāts ar veiksmīgām nodarbinātības un sociālās iekļaušanas iniciatīvām, tai skaitā arī inovācijām sociālās rehabilitācijas un aprūpes jomās. NVA SI vadītāja I.Šteina savā prezentācijā norādīja uz administrēto projektu inovatīviem risinājumiem: grupu dzīvokļi, mobilās brigādes, drošības poga, dažādas terapijas metodes - Marte Meo, Reiki, biodejas, surdotulka pakalpojumi māmiņām ar dzirdes traucējumiem u.c. Sociālās rehabilitācijas un aprūpes jomās projektu aktivitātēs iesaistījās 18 tūkstoši mērķa grupas dalībnieku. I.Šteina uzsvēra, ka pēc dalības projektos 670 mērķa grupas dalībnieki iesaistījušies izglītības apguvē, profesionālajā rehabilitācijā vai nodarbinātībā, tādējādi veiktais darbs ir palīdzējis daudziem cilvēkiem visos Latvijas novados pilnveidot dzīvi un uzlabot tās kvalitāti.

 

Konferences norisi bagātināja saviļņojošs priekšnesums, ko sniedza Latvijas Nedzirdīgo savienības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta „Klusuma pasaule” dalībnieki, dejojot mūzikas pavadībā un dziedot dziesmas zīmju valodā.

 

Piekrītot izcilā vācu dzejnieka J.V.Gētes teiktajam „Nepietiek zināt, zināšanas ir jālieto. Nepietiek gribēt, ir jārīkojas.”, I.Šteina atzina, ka projektu īstenotāji ir rīkojušies aktīvi un radoši, ieviešot jaunus pakalpojumus savos novados un nākamais struktūrfondu plānošanas periods būs jauns izaicinājums ikvienam.

 

 

 

 IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

 

 

 

 

           

 

 

Plašāka informācija:
Ineta Krūmiņa
NVA ESF departamenta
Projektu atbalsta un finanšu nodaļas
projektu vadītāja
Tālr. 67 072 007
e-pasts:

Aplūkot e-pastu

 


 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv