APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu turpinās sociālo pakalpojumu attīstīšana reģionos

 
Nodarbinātības valsts aģentūra kā Eiropas Savienības fondu vadībā iesaistītā sadarbības iestāde (turpmāk – Sadarbības iestāde) informē, ka 2012.gada 2.ceturksnī Eiropas Sociālā fonda atbalsts piešķirts vēl četru projektu īstenošanai, kas veicinās sociālo pakalpojumu attīstīšanu reģionos.

Biedrība „Latvijas Nedzirdīgo savienība” projektā „Nepalikt vieniem klusumā” ir iecerējusi Rīgā izveidot sociālās rehabilitācijas centru, kurā personas ar dzirdes traucējumiem saņems dažādu nozaru speciālistu konsultācijas un pakalpojumus. Jaunums nedzirdīgo sociālajā rehabilitācijā ir īpaši apmācītas atbalsta personas, kas sniegs fizisko, emocionālo un informatīvo atbalstu mērķgrupai grūtniecības laikā, dzemdībās un pēcdzemdību periodā.

Savukārt Jūrmalas Diabēta biedrība plāno izveidot Dienas centru sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanai pirmspensijas un pensijas vecuma personām. Projekta laikā 80 pilsētas iedzīvotāji, kuri slimo ar diabētu, saņems psiholoģisko atbalstu, medicīnisko rehabilitāciju un ūdens terapiju, varēs attīstīt savas sociālās un darba prasmes, kā arī piedalīties izglītojošos atbalsta pasākumos un citās aktivitātēs.

Pārgaujas novada Straupes pagastā biedrība ”Ģimenei un veselībai” paredzējusi īstenot sociālās rehabilitācijas programmu Vidzemes reģiona bērniem ar dažādu veidu atkarībām vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Jaunieši, ņemot vērā katra individuālās vajadzības, varēs iesaistīties dažādos programmas īstenošanas posmos - problēmas agrīnā diagnostika, motivēšana, pretrecidīva posms, sociālo un funkcionālo prasmju attīstīšana, nodarbinātība. Programmas ietvaros tiks veidotas arī vecāku atbalsta grupas.

Biedrība „Dižvanagi” Liepājā pilnveidos sniegto atbalstu vecākiem, kuriem ir bērns ar invaliditāti. Projekta ietvaros tiks paplašināts atbalsta grupu nodarbību saturs, piesaistot dažādus speciālistus - garīgo aprūpētāju, uztura speciālistu, fizioterapeitu, ārstu homeopātu u.c. Plānots izveidot arī bērnu rotaļu stūrīti, lai atbalsta grupu nodarbībās varētu piedalīties arī tie vecāki, kuriem šajā laikā nav, kas pieskata bērnus.

Līdz ar to kopumā līdz 2012.gada 2.ceturksnim sociālo pakalpojumu attīstīšanai reģionos ir atbalstīti 97 projekti, kuru finansējuma kopējā summa ir 8,8 miljoni latu. Pateicoties Eiropas Sociālā fonda atbalstam, ģimenes videi pietuvinātus sociālos pakalpojumus saņem vairāk nekā 17 tūkstoši Latvijas reģionu iedzīvotāji.

Detalizētāks apraksts par katru atbalstīto projektu ir pieejams Sadarbības iestādes mājas lapā www.nva.gov.lv/esf sadaļā „Noslēgtie līgumi”.


Sagatavoja:
Baiba Jakovļeva

Nodarbinātības valsts aģentūras
Eiropas Sociālā fonda departamenta
Projektu atbalsta un finanšu nodaļas projektu vadītāja
e-pasts:
Aplūkot e-pastu

tālr.: 67072007

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv