Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Liepājā un Rēzeknē notiks NVA un EURES izstāde „Darbs un Karjera 2011”

 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) šā gada 22.februārī Liepājā, Rožu laukumā 5/6, Latviešu biedrības nama lielajā zālē un 24.februārī Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95, Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zālē organizē starptautisko izstādi „Darbs un karjera 2011”, kas Eiropas Komisijas atbalstītās kampaņas „Eiropas Darba dienas” ietvaros notiek 200 Eiropas pilsētās, to vidū – Liepājā un Rēzeknē.

Izstādē piedalīsies NVA speciālisti, Lielbritānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Vācijas nodarbinātības dienestu darbinieki, EURES konsultanti, Latvijas mācību iestāžu un augstskolu, valsts un pašvaldību institūciju, kā arī Eiropas informācijas tīklu pārstāvji. Izstādes apmeklētāji tiks informēti par darba, izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un citās Eiropas valstīs.

NVA stenda apmeklētāji varēs iegūt informāciju par NVA īstenotajiem nodarbinātības pasākumiem, profesionālās un neformālās izglītības iespējām, kā arī uzzināt par darba piedāvājumiem Latvijā, savukārt EURES konsultanti stāstīs par darba iespējām un nosacījumiem, vakancēm un dzīves apstākļiem Eiropas valstīs. Izstāde darbosies no pulksten 11.00 līdz 17.00. Ieeja izstādē bez maksas.

EURES menedžere Latvijā Ivonna Deisone: „Jebkuram cilvēkam, kas mūsdienu mainīgajā darba tirgus situācijā domā par savu profesionālo nākotni, jābūt labi informētam. Darbam un mācībām nepieciešamo informāciju piedāvā mūsu izstāde, tāpēc visus interesentus, gan tos, kas strādā, gan tos, kas meklē darbu, gan tos, kas vēl tikai plāno savu darba nākotni, aicinu apmeklēt izstādi, lai, tiekoties ar speciālistiem, uzzinātu par izglītības iespējām un mācību programmām, par iespējām, ko piedāvā NVA pakalpojumi bezdarbniekiem, darba meklētājiem un nodarbinātām personām, palīdzot iegūt jaunas vai uzlabot esošās prasmes un iemaņas, tādējādi paaugstinot cilvēku konkurētspēju darba tirgū. Tiem, kas meklē nodarbinātības iespējas ārpus Latvijas, pirms lēmuma pieņemšanas būtu rūpīgi jāapsver un jāizvērtē savas darba iespējas citā valstī. Izstādes laikā pie EURES konsultantiem un ārvalstu nodarbinātības ekspertiem būs pieejama informācija par pašreizējo darba tirgus situāciju, darba likumdošanu, nodokļu un sociālo sistēmu, kā arī par nodarbinātības, mācību un biznesa uzsākšanas iespējām attiecīgajā Eiropas valstī. Aicinu apmeklēt izstādi un piedalīties tajā arī darba devējus.”

Sagatavoja:
Informācijas nodaļa
Tālr. 67021744; 67021808
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv