APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA filiālēs uzsākta bezdarbnieku un darba meklētāju aptauja

 

Lai noskaidrotu un izvērtētu bezdarbnieku, darba meklētāju un bezdarba riskam pakļauto darba ņēmēju viedokli par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pakalpojumiem 2010.gadā, NVA visās 28 reģionālajās filiālēs veic klientu aptauju, kuras rezultāti, kā arī aptaujas dalībnieku ierosinājumi un priekšlikumi tiks ņemti vērā, pilnveidojot NVA darbību.
 
Aptauja notiek no 19.jūlija līdz 31.augustam, savukārt aptaujas rezultāti tiks apkopoti un izanalizēti līdz 15.oktobrim.

Kopumā paredzēts aptaujāt 9177 NVA klientus. Respondenti novērtēs klientu apkalpošanas kvalitāti, NVA darbinieku konsultēšanas prasmes un palīdzību darba meklēšanas jautājumos, aktīvos nodarbinātības pasākumus un to lietderību, informācijas pieejamību, aģentūras mājas lapu, CVVakanču portālu, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultantu darbu utt.

Lai noskaidrotu NVA darbības novērtējumu un piedāvāto pakalpojumu efektivitāti, klientu aptaujas tiek veiktas ik gadu. Iepriekšējā aptauja, kurā piedalījās 6195 NVA klientu, notika pirms gada.

 

 

Sagatavoja:
Informācijas nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv