APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA īstenotajā “Jauniešu darba praksē” iesaistījušies 1887 jaunieši

 
ESF projekta “Kompleksi atbalsta pasākumi” īstenošana tika uzsākta 2009.gada 2.pusē. Lai jaunieši bezdarbnieki praktiskās apmācības ceļā varētu iegūt nepieciešamo darba pieredzi, kas viņiem palīdzētu atrast pastāvīgu darbu, no 2010.gada 1.augusta tiek īstenota jauna aktivitāte „Jauniešu darba prakse”, kurā var iesaistīties jaunieši - bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 24 gadiem, kas ieguvuši pamatizglītību, vidējo vai augstāko izglītību (t.sk. aroda un profesionālo) un nav uzsākuši darba attiecības vai ir bijuši nodibināti ne ilgāk kā sešus mēnešus. „Jauniešu darba prakse” iesaistītajiem jauniešiem nodrošina praktisku apmācību un ikmēneša stipendiju  120 latu apmērā. Dalībnieku iesaistes ilgums pasākumā ir no 6 līdz 12 mēnešiem.

Projekta vadītāja Andra Osīte uzsver, ka „Jauniešu darba prakse” ir guvusi lielu atsaucību jauniešu vidū. „Jaunieši ir novērtējuši, ka tā ir ļoti laba iespēja gan gūt nepieciešamo darba pieredzi, gan saņemt finansiālu atbalstu. Arī darba devēji ir atsaucīgi. Līdz šim brīdim projekta aktivitātē iesaistījušies 790 darba devēji no visas Latvijas. Viņiem tā ir iespēja iegūt papildus darbiniekus, nodrošināt uzņēmumam dzīvotspēju, kā arī pat paplašināt ražošanu. Šobrīd jauniešu pieprasītāko prakses profesiju vidū ir, piemēram, grāmatveža palīgs, datu ievades speciālists, tirdzniecības darbinieks,  lauksaimnieks.”

Jāatzīmē, ka citu ESF projekta “Kompleksi atbalsta pasākumi” aktivitāšu ietvaros atbalstu var saņemt ne tikai jaunieši, bet arī ilgstošie bezdarbnieki, bezdarbnieki ar atkarībām, pēc soda izciešanas, ar invaliditāti, pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma, pirmspensijas vecumā, pēc atgriešanās no ārzemēm, ekonomiski neaktīvie bezdarbnieki.

Detalizētāka informācija pieejama NVA mājas lapas (www.nva.gov.lv ) sadaļā „Bezdarbniekiem un darba meklētājiem” -> "Darba un karjeras izvēles iespējas"-> „Kompleksie atbalsta pasākumi” vai "Nodarbinātības pakalpojumi" -> "Jauniešu darba prakse".

 
Papildu informācija:
Tālr. 67021835
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv