APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rekonstruētas NVA Dobeles filiāles telpas

 
Lai klientu apkalpošana un personāla darba apstākļi atbilstu mūsdienu prasībām, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu rekonstruējusi NVA filiāles telpas Dobelē, Zaļā ielā 27. Rekonstrukcijas gaitā tika veikts telpu pārplānojums saskaņā ar veicamajām funkcijām, sakārtotas inženierkomunikācijas, datoru un telefonu tīkli, klientu apkalpošanas zāle kļuvusi ērta un patīkama apmeklētājiem, vienas apmācību klases vietā ir izveidotas divas. NVA Dobeles filiāle tagad ir pielāgota arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, viņu ērtībai pie ieejas ierīkots pacēlājs. Rekonstrukcijas darbus veica SIA „Redmars”.

Rītdien, 2.decembrī, pulksten 14.00 NVA Dobeles filiāles rekonstruētajās telpās notiks informatīvs pasākums „Nodarbinātības valsts aģentūras jaunie nodarbinātības pasākumi, to ieviešanas gaita. Aktualitātes, problēmas un risinājumi”, kurā sadarbības partneri Dobelē tiks informēti par NVA jaunajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanu, kā arī par citām nodarbinātības aktualitātēm pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos. Pasākumā piedalīsies NVA direktore Baiba Paševica, Dobeles novada pašvaldību vadītāji, darba devēji un sadarbības partneri.


Sagatavoja:
Informācijas nodaļa
Tālr. 67021744
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv