APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Uzziniet vairāk par nodarbinātības iespējām

 
Lai sniegtu plašu un daudzpusīgu informāciju par nodarbinātības jautājumiem, 12. un 13. novembrī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde Darbs un karjeras iespējas 2010, kurā darbosies arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) stends, kā arī notiks aģentūras rīkotais forums Darba ņēmējs rītdienas darba tirgū.
 
NVA direktores vietniece nodarbinātības politikas jautājumos Vivita Pūliņa: „Nodarbinātības valsts aģentūra sniedz atbalstu ne tikai cilvēkiem, kas zaudējuši vai meklē darbu, bet arī tiem, kas turpina strādāt, taču vēlas attīstīt un pilnveidot savas profesionālās prasmes vai iemaņas, lai mūsdienu mainīgajos ekonomikas apstākļos saglabātu savu konkurētspēju darba tirgū. Īpaši cenšamies palīdzēt jauniešiem, kuri vēl tikai plāno savu karjeru, kā arī tiem jaunajiem speciālistiem, kuriem piemērota darba atrašanai nepieciešama profesionālā pieredze, prakse. Mūsu pakalpojumu klāsts ir tieši saistīts ar pieprasījuma izmaiņām darba tirgū, piedāvājam klientiem tādus pakalpojumus, kas dod nepieciešamās zināšanas un prasmes ne tikai šodienai, bet būs noderīgas arī nākotnē. Izstādes apmeklētāji ar mūsu darbiniekiem un EURES konsultantiem, kas atbrauks no vairākām Eiropas valstīm, varēs aci pret aci pārrunāt darba un karjeras attīstības jautājumus.”
    
NVA un EURES stendā darba meklētāji tiks informēti par karjeras pakalpojumiem, nodarbinātības pasākumiem 2011. gadā, profesionālās un neformālās apmācības iespējām, pārkvalifikāciju un kvalifikācijas paaugstināšanu. Interesenti varēs uzzināt, kā meklēt darbu ar NVA CV/Vakanču portāla palīdzību un kas jāņem vērā, izmantojot komersantu piedāvātos darbiekārtošanas pakalpojumus. Izstādē piedalīsies EURES konsultanti no Lielbritānijas, Somijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Nīderlandes, Vācijas un Igaunijas, kuri ikvienam izstādes apmeklētājiem sniegs konsultācijas par nodarbinātības iespējām, brīvajām darba vietām, kā arī dzīves un darba apstākļiem Eiropas valstīs.

Savukārt darba devēji varēs reģistrēt brīvās darba vietas NVA CV/Vakanču portālā un atlasīt sev nepieciešamos darbiniekus; saņemt informāciju par darbinieku atlases iespējām ar NVA starpniecību, uzzināt par nodarbinātības pasākumiem, par bezdarbnieku apmācību pie darba devēja vai pēc daba devēja pieprasījuma, par valsts līdzfinansēto darba vietu izveides iespējām mērķa grupu bezdarbniekiem – cilvēkiem ar invaliditāti, vecākiem pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, ilgstošajiem un pirmspensijas vecuma bezdarbniekiem u.c.

13. novembrī pulksten 11.00, turpat Ķīpsalā, izstādes ietvaros notiks NVA forums Darba ņēmējs rītdienas darba tirgū, kurā speciālisti un eksperti diskutēs par Latvijas ekonomikas attīstību un darba ņēmēja zināšanu un prasmju līmeņa atbilstību darba tirgus pieprasījumam, tā paaugstināšanas un izaugsmes izredzēm. Forumu atklās Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs.

Plānots, ka foruma pirmajā daļā ar prezentācijām uzstāsies Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs J.Pūce, Valsts prezidenta kancelejas Stratēģiskās analīzes komisijas priekšsēdētājs R.Ķīlis, Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes Makroekonomikas analīzes daļas vadītāja S.Bērziņa, Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās izglītības un vispārējās izglītības departamenta direktora vietniece I.Brante un Augstākās izglītības departamenta Augstskolu un koledžu pārvaldības un finansēšanas nodaļas vadītāja M.Mekše. Tiks analizētas Latvijas ekonomikas attīstības tendences, apspriestas darba tirgus vidējā un ilgtermiņa prognozes, perspektīvākās tautsaimniecības nozares, izglītības sistēmas attīstība atbilstoši darba tirgus pieprasījumam, NVA piedāvātie pakalpojumi, kā arī Latvijas darba ņēmēja raksturojums un īpašības.

Otrajā daļā foruma dalībnieki, strādājot darba grupās, analizēs tipiskākās problēmas, ar kurām šā brīža Latvijas darba tirgū saskaras darba meklētāji un darba devēji, tiks meklēti iespējamie risinājumi. Klātesošie varēs noskatīties īsus videosižetus, kuri vēstīs par tipiskākajiem darba meklētāju un bezdarbnieku dzīves stāstiem.

Izstāde Darbs un karjeras iespējas 2010 notiek jau otro gadu. To rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru un interneta personāla atlases uzņēmumu CV Online. Izstādes darba laiks - 12. un 13. novembris no plkst. 10.00 līdz 18.00.
 
Ar foruma Darba ņēmējs rītdienas darba tirgū darba kārtību un dalībnieku sarakstu var iepazīties NVA mājas lapas (www.nva.gov.lv ) sadaļā Aktualitātes.

Sagatavoja:
Iveta Kancēna
Informācijas nodaļas vadītāja
Tālr. 67021808, 67021744
Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv