APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA paraksta nodomu protokolu par divpusēju sadarbību ar Ungārijas nodarbinātības dienestu

 
2009.gada 26. un 27.martā trīs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji NVA direktores vietnieces nodarbinātības politikas jautājumos Vijas Račinskas vadībā viesojās Ungārijas Nacionālā nodarbinātības un sociālajā dienestā (UNNSD). Vizītes galvenais mērķis bija iegūt informāciju par Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) funkciju integrāciju UNNSD un pārrobežu sadarbību EURES ietvaros. Vizītes laikā tika uzsākta ciešāka abu nodarbinātības dienestu sadarbība, parakstot nodomu protokolu par divpusējo sadarbību.

26.martā vizītes ietvaros NVA pārstāvji apmeklēja UNNSD pārvaldi, kur iepazinās ar darba tirgus situāciju Ungārijā, nodarbinātības dienesta darbu un sniedza informāciju par nodarbinātības jomu Latvijā un NVA darbību. NVA direktores vietniece nodarbinātības politikas jautājumos Vija Račinska un UNNSD direktors Kārojs Piriši (Károly Pirisi) apmainījās ar parakstītajiem nodomu protokoliem par divpusējo sadarbību.
UNNSD direktora padomnieks Ferencs Pēters (Ferenc P&eactute;ter) sniedza plašu ieskatu Ungārijas nodarbinātības dienesta darbā un darba organizācijā, tā funkcijās un piedāvātajos pakalpojumos klientiem, kā arī informēja par darba tirgus statistiku dažādos griezumos.
Dienas otrajā pusē NVA pārstāvji tika iepazīstināti ar Ungārijas EURES pārrobežu (cross-border) sadarbību ar Slovākijas un Austrijas kolēģiem. Šos jautājumus prezentēja Ungārijas EURES menedžeris Andrāšs Kalmārs (András Kalmár) un Ungārijas EURES koordinators Lāslo Kovi (László Kövi).

27.martā NVA pārstāvji tika uzņemti vienā no 12 UNNSD Budapeštas Darba centriem (Centrālās Ungārijas reģionālā dienesta sastāvā), kur tā vadītāja Ištvānne Dudāša (Istvánn&eactute; Dudás) iepazīstināja NVA pārstāvjus ar darba centra funkcijām, to izpildi un īstenotajiem nodarbinātības pasākumiem, kā arī sniedza atbildes uz dažādiem ar darba tirgu un nodarbinātības dienestu saistītiem jautājumiem.
Vizītes noslēgumā UNNSD pārstāvji informēja par EURES ietvaros īstenoto aptauju „EURES loma mobilitātes šķēršļu pārvarēšanā” (The role of EURES in overcoming mobility obstacles), kā arī tika pārrunātas abu dienestu īstenotā starptautiskā sadarbība un tās aktivitātes.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv