Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Finanšu samazinājuma dēļ NVA augustā klientus neapkalpos divas piektdienas

 
Saistībā ar finanšu samazinājumiem valsts pārvaldē un strikto taupības režīmu Nodarbinātības valsts aģentūrā ( NVA), visi aģentūras darbinieki arī augustā aicināti divas dienas doties bezalgas atvaļinājumā. Tādejādi NVA šomēnes neapkalpos klientus divas piektdienas – jau rīt, 7. augustā un 14. augustā.

Plānots, ka visi NVA darbinieki šajās dienās vienlaikus dosies bezalgas atvaļinājumā un NVA filiāles Latvijā būs slēgtas.

NVA saņēmusi arī Labklājības ministrijas akceptu šāda lēmuma īstenošanai. NVA izvērtē katra mēneša pieejamo finanšu resursus un pieņem tādu lēmumu, lai pēc iespējas mazāk ciestu klienti. Tomēr līdz ar bezdarba kāpumu valstī NVA darbinieku darba apjoms ir dubultojies. Arī bezalgas atvaļinājuma dēļ NVA darbinieku noslogotība pieaug pārējās dienās. Ja citās ES dalībvalstīs nodarbinātības dienestu kapacitāte tiek stiprināta un pieņemti darbā jauni darbinieki, tad NVA darbinieku skaits, atalgojums tiek samazināts tāpat kā visās valsts iestādēs. Piemēram, uz vienu nodarbinātības dienestā strādājošo Latvijā vidēji ir 210 reģistrētie bezdarbnieki (atsevišķās filiālēs līdz pat 1000 bezdarbniekiem uz vienu NVA inspektoru), Lietuvā – 131, Igaunijā – 156, Beļģijā – 38, bet Vācijā – 37 bezdarbnieki.

Kā jau iepriekš ziņots, bezalgas atvaļinājuma dienas visi NVA darbinieki aicināti ņemt vienlaicīgi, lai tādā veidā ietaupījums būtu lielāks. Darbinieku bezalgas atvaļinājuma grafika izkaisīšana pa dažādām dienām to liegtu, jo tiktu tērēta elektrība, izmantoti telefonu un citi resursi.

Vienlaicīgi NVA filiāles ir lūgtas nodrošināt, ka iespēju robežās tiek pārcelta klientu, pēc iepriekšēja pieraksta, apkalpošana uz citu dienu, viņiem par to paziņojot telefoniski. Ja ar visiem klientiem NVA neizdosies sazināties, jāizvērtē iespēja, ka šajās dienās tomēr tiek nodrošināta klientu apkalpošana pie inspektora.

Sagatavoja:
Iveta Kancēna
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. 67021808, Mob:
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv