APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Pārmaiņām mūsdienu un nākotnes darba tirgū veltīts mediju pasākums un meistarklase

 

10.jūnijā uzņēmuma „Tet” centrālā biroja telpās (Dzirnavu iela 105, Rīga) no plkst. 14.00 līdz 16.30 norisināsies mediju pasākums “#VienmērJauns jeb kā būt gatavam nākotnes darbam?” Pasākums, kuru rīko „Tet” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA), būs veltīts pārmaiņām nodarbinātības jomā, nākotnes prognozēm un darba ņēmēju spējām un iespējām pielāgoties šīm pārmaiņām un noturēties darba tirgū, kurā ienāk daudzas jaunas profesijas.

 

Digitalizācijas ietekmēto situāciju mūsdienu un nākotnes darba tirgū apspriedīs NVA direktore Evita Simsone, „Tet„ Personāla vadības departamenta direktore, valdes locekle Ingrīda Rone un organizāciju psihologs un treneris Uldis Pāvuls. Sadaļā „Jauno profesiju pieredzes stāsti” runa būs par robotu trenera, lietotāju pieredzes dizainera un datu zinātnieka profesijām, savukārt noslēgumā norisināsies meistarklase „Kā radīt aplikāciju vai mājaslapu, kas cilvēkiem būs ērta?”, to vadīs „Tet|” lietotāju pieredzes dizainere Madara Zelčāne un digitālo produktu dizainere Inta Bušinska. Meistarklasē jauno profesiju pārstāves iepazīstinās ar “Service blueprint” jeb pakalpojumu plānošanas metodi. Ieeja meistarklasē ir bez maksas, reģistrējoties dalībai iepriekš tīmekļvietnē: https://ej.uz/serviceblueprint. Vietu skaits ir ierobežots!

 

Mediju pārstāvji savu dalību pasākumā “#VienmērJauns jeb kā būt gatavam nākotnes darbam?” var pieteikt, rakstot uz e-adresi:

Aplūkot e-pastu
vai zvanot: 26602738.

 

Atgādinām, ka plašu rezonansi guva šī gada februāra sākumā sadarbībā ar uzņēmumu „Tet” rīkotā diskusija “Cik darba vietas Latvijā aizstās tehnoloģijas?” (http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=29&txt=5762&from=40). Toreiz NVA direktore Evita Simsone sacīja: „Arī Latvijā ir aktuāls jautājums, kā sagatavoties digitālajai transformācijai, kas var radīt aizvien lielākus riskus darbaspēkam, bet vienlaicīgi sniedz iespējas, aicinot ikvienu no mums attīstīt un pilnveidot savas prasmes, lai tās atbilstu darba tirgus mainīgajām prasībām. Nepārtraukta sevis pilnveide un izglītošana ir obligāts priekšnosacījums digitālajā transformācijā. Pastāvēs, kas pārvērtīsies.”


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv