APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

11.aprīlī Valgā norisināsies Livonijas darba gadatirgus

 

11.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Valgas Kultūras un interešu centrā (Kesk 1, Valga, Igaunija) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fonda (Eesti Töötukassa) rīkotais Livonijas darba gadatirgus “LIIVIMAA 2019”, kurā Dienvidigaunijas un Ziemeļlatvijas darba devēji piedāvās darba meklētājiem brīvās darba vietas, informēs par darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība darba gadatirgū ir bez maksas!

 

Latviju Livonijas darba gadatirgū pārstāvēs tādi darba devēji kā „Depo DIY”, „DGR solutions”, „efn Nord”, „Elēģija Vīle”, „LAT-EST Building solutions”, „R.D.A.”, Valkas novada Sociālais dienests, Valsts sociālās aprūpes centrs “Vidzeme”, „VIRŠI-A”, „VTU Valmiera“. Darbs tiks piedāvāts aprūpētājiem, autobusu vadītājiem, būvstrādniekiem, fizioterapeitam, montētājiem, krāvējiem, kravas transportlīdzekļu vadītājiem, medicīnas māsas palīgiem, psihologam, šuvējiem, tirdzniecības zāles darbiniekiem, tulkam (latviešu un igauņu valoda), veikalu pārdevējiem un kasieriem, virtuves darbiniekiem u.c.

 

Livonijas darba gadatirgū “LIIVIMAA 2019” interesentus konsultēs arī Latvijas un Igaunijas nodarbinātības dienestu pārstāvji, informējot par pakalpojumiem darba devējiem un darba meklētājiem, kā arī par darba un mācību iespējām Latvijā un Igaunijā. Darba devējiem tiks sniegta informācija arī par aktuālajām brīvajām darba vietām, kas reģistrētas abu valstu nodarbinātības dienestos. Tā, piemēram, NVA Valmieras filiāles datu bāzē šobrīd ir reģistrētas 636 aktuālās darba vietas, darba devēji meklē visdažādāko profesiju pārstāvjus - ēku celtniekus, namdarus, betonētājus, apdares darbu strādniekus, mūrniekus, pārdevējus, palīgstrādniekus, kūdras ieguves strādniekus, būvniekus, ceļa būves palīgstrādniekus, šuvējus, apkopējus, stikla šķiedras ražošanas operatorus, montētājus, būvstrādniekus, mežstrādniekus, kokapstrādes iekārtu operatorus, ceha strādniekus, pavārus u.c.

 

Livonijas darba gadatirgus “LIIVIMAA 2019” tiek organizēts Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas INTERREG projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros.

 


INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas
projekts “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”
 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv