APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA Atvērto durvju dienā mudinās skolēnus plānot profesionālo karjeru

 

Piektdien, 2008.gada 19.septembrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārvaldē Rīgā un filiālēs valsts rajonos notiks Atvērto durvju diena, ko Latvijas Republikas 90 gadu jubilejas ietvaros sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām rīko Valsts kanceleja.

Nodarbinātības valsts aģentūras pārvaldē Rīgā, K.Valdemāra ielā 38 k-1, viesosies Zolitūdes vidusskolas 9.klašu skolēni. Viņi klātienē tiks iepazīstināti ar NVA pārvaldes darbību un tās specifiku, gūs priekšstatu par NVA īstenotajiem aktīvajiem nodarbinātības un bezdarba samazināšanas pasākumiem, vēros NVA Karjeras pakalpojumu departamenta speciālistu un NVA Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultantu darbu.

Lai NVA pārvaldes Atvērto durvju dienas viesi gūtu priekšstatu par izglītības un darba iespēju daudzveidību, izprastu darba karjeras plānošanas nozīmi, uzzinātu, kuras profesijas katram no viņiem vispiemērotākās, skolēni varēs noskatīties dokumentālo filmu „Iepazīsti dažādas darba vides”, uzspēlēt izglītojošo datorspēli „Es un mana karjera”, kā arī ar karjeras konsultantu palīdzību aizpildīt profesionālās piemērotības testus.

Latvijas reģionu skolēni un citi interesenti ar NVA darbību varēs iepazīties, apmeklējot attiecīgās administratīvās teritorijas NVA filiāli. Lai NVA darbības nozīme un sniegto pakalpojumu efektivitāte būtu saprotamāka, skolēni varēs noskatīsies kinorežisora Vara Braslas veidoto īsmetrāžas spēlfilmu „Drēbniecīte Rūta”, kuras varoņi, izmantojot NVA arodapmācības iespējas, izkļūst no sarežģītas dzīves situācijas, atgūstot ticību sev, saviem spēkiem un nākotnei.

Ar NVA Atvērto durvju dienas norisi Rīgā un Latvijas rajonos var iepazīties darba kārtībā (pielikumā).

Pielikums:


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv