Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Lietuvas un Igaunijas nodarbinātības dienestu vadības vizīte Latvijā

 
28. un 29. augustā Nodarbinātības valsts aģentūrā viesosies Lietuvas Republikas Darba biržas un Igaunijas Republikas Darba tirgus pārvaldes delegācijas, lai apspriestu Baltijas valstu nodarbinātības dienestu sadarbību darba tirgus attīstībai, kā arī Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pakalpojumu efektīvu integrēšanu Baltijas valstu nodarbinātības dienestos. 28.augustā plkst.12.00 NVA tiks parakstīti Nodomu protokoli, kas paredz Nodarbinātības valsts aģentūras, Lietuvas Darba biržas un Igaunijas Darba tirgus pārvaldes sadarbību dažādās jomās, tai skaitā darba pieredzes un informācijas apmaiņā, nodarbinātības problēmu risināšanā pierobežu rajonos.

Igaunijas Darba tirgus pārvaldi pārstāvēs ģenerāldirektore Tīna Ormisone, EURES menedžere Marta Traks un Sabiedrisko attiecību konsultants Erko Vanatalu, Lietuvas Darba biržu - Starptautisko attiecību nodaļas vadītāja Monika Višņauskiene un EURES menedžere Agne Kunigoņīte, Latvijas Nodarbinātības valsts aģentūru – direktore Baiba Paševica, direktores vietniece nodarbinātības politikas jautājumos Vija Račinska, EURES menedžere Žanna Ribakova, kā arī NVA departamentu direktori un nodaļu vadītāji.

Vizītes gaitā viesi no Lietuvas un Igaunijas tiks informēti par situāciju Latvijas darba tirgū, NVA darbību, mērķiem un stratēģiju, tiks ziņots par EURES darbības un pakalpojumu attīstības pieredzi katrā no Baltijas valstīm. NVA direktore Baiba Paševica: „Mēs esam ieinteresēti ar Baltijas valstu nodarbinātības dienestiem attīstīt sadarbību informācijas apmaiņai par situāciju darba tirgū, sadarbību ar darba devējiem, bezdarba statistikas datiem, informācijas tehnoloģiju attīstību, sadarbību informācijas apmaiņā un pasākumu īstenošanā pierobežā, kā arī sabiedrības informēšanas jomā.”

29.augustā triju Baltijas kaimiņvalstu nodarbinātības dienestu pārstāvji apmeklēs Liepāju, kur iepazīsies ar NVA Liepājas filiāles darbību, kā arī apmeklēs Liepājas Pašvaldības aģentūru „Nodarbinātības projekti”.


Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu
< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv