Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore B.Paševica piedalīsies Pasaules nodarbinātības dienestu asociācijas seminārā Marokā

 
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Baiba Paševica rīt, 27. jūnijā, dodas uz Tanžeru, Marokā, lai piedalītos Pasaules nodarbinātības dienestu asociācijas (WAPES) un Marokas Nodarbinātības un prasmju valsts aģentūras organizētajā starpreģionu seminārā „Nodarbinātības dienestu sadarbība darbaspēka migrācijas pārvaldīšanā”.

B.Paševica piedalīsies diskusijā par Eiropas migrācijai atvērto darba tirgu, kur tiks analizētas darbaspēka migrācijas pamatnostādnes un uzņēmējvalstu darbaspēka vajadzības, kā arī uzklausīts pārstāvēto Nodarbinātības dienestu valstu viedoklis šajos jautājumos.

Tāpat seminārā paredzēts diskutēt un rast iespējamos risinājumus darbaspēka migrācijas vadībā, kuras kontekstā paredzēts apspriest jautājumus, kas attiecas uz valodas apmācību, tehnisko apmācību, pieejamo informāciju par uzņēmējvalstīm, darbinieku tiesībām, kā arī ietekmi uz izcelsmes valsts vietējo attīstību u.c.

2001.gada maijā Nodarbinātības valsts aģentūra iestājās Pasaules publisko nodarbinātības dienestu asociācijā. Dalība WAPES paredz iespēju regulāri iegūt jaunāko informāciju par nodarbinātības jautājumiem un to risināšanu pasaulē, kā arī veicina sadarbību starp dažādu valstu nodarbinātības struktūrām.


Sagatavoja:
Iveta Kancēna
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. 67021744, Mob: 29466959
Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv