APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ievēlēta NVA filiāļu vadītāju padome

 
Šodien, 11. jūnijā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāļu vadītāju sanāksmē tika ievēlēta NVA filiāļu vadītāju padome, lai veicinātu Nodarbinātības valsts aģentūras filiāļu pakalpojumu atbilstību pārmaiņām darba tirgū, efektīvu aktīvo nodarbinātības un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu izstrādi un pilnveidi bezdarbnieku, darba meklētāju, kā arī bezdarba riskam pakļauto personu atbalstam.

Padomes sastāvā ievēlēti: NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere, NVA Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane, NVA Ogres filiāles vadītāja Ilze Arāja, NVA Daugavpils filiāles vadītājs Jānis Vanags, NVA Saldus filiāles vadītāja Inta Briede un Eiropas Sociālā fonda (ESF) departamenta Kurzemes reģionālās nodaļas vadītāja Daina Kaufelde. Par NVA filiāļu padomes priekšsēdētaju kļuva NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja Olga Kuzenkova.

Jaunizveidotā padome izvērtēs un pilnveidos NVA izstrādāto jauno pasākumu projektus, sniegs priekšlikumus NVA darbības un attīstības stratēģijas, pakalpojumu un normatīvo aktu pilnveidē, kā arī apkopos un analizēs NVA filiāļu priekšlikumus par aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu izstrādi un īstenošanu. Padomes uzmanības lokā būs arī NVA filiāļu darba organizācijas pilnveidošanas jautājumi.

Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021744
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv