APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA rīkotā Starptautiskā konference pulcē nodarbinātības dienestu speciālistus no 10 valstīm

 
23.aprīlī Alberta viesnīcā pulcējās nodarbinātības dienestu speciālisti no 10 Eiropas Savienības valstīm, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji un NVA filiāļu vadītāji Latvijā, lai starptautiskajā konferencē „Pakalpojumu darba devējiem attīstība Baltijas valstu nodarbinātības dienestos” iepazītos ar nodarbinātības dienestu sniegto pakalpojumu darba devējiem uzlabošanu.

NVA organizēto Starptautisko konferenci atklāja NVA direktores vietniece Vija Račinska, kura klātesošajiem pateicās par līdzšinējo sadarbību un veikumu nodarbinātības pakalpojumu darba devējiem attīstībā. „Mūsu galvenais uzdevums ir panākt darba meklētāju atgriešanos darba tirgū, ko varam veicināt sadarbojoties ar darba devējiem. Ja mūsu klientiem būs darbs, tad ieguvēji būs arī darba devēji, jo attīstoties ražošanai un uzņēmējdarbībai, darba tirgū noteicošās prasības būs konkurētspēja, darbaspēka izglītības kvalitāte, prasmes un iemaņas. Un tas jau ir mūsu uzdevums,” norādīja Račinska.

Savukārt Latvijas Darba devēju konfederācijas vārdā klātesošos uzrunāja Ilona Kiukucāne, kura uzsvēra Nodarbinātības valsts aģentūras nozīmi mūžizglītības politikas un kvalificēta darbaspēka veidošanā. Kiukucāne norādīja: „Mēs vēlamies kopā iesaistīties nodarbinātības dienestu organizētajos pasākumos biznesa atbalstam un palīdzot attīstīt labu, motivētu un konkurētspējīgu darbaspēku”.

Konferences dalībnieki tika iepazīstināti ar pētījuma „ES nodarbinātības dienestu pakalpojumi darba devējiem” rezultātiem, kas tika veikti trīs mēnešu laikā Eiropas Savienības dalībvalstīs, to skaitā arī Latvijā.

Nodarbinātības jomā mūsu valsts pārējo respondentu vidū izceļas ar plašo pakalpojumu piedāvājumu klāstu gan darba meklētājiem un bezdarbniekiem, gan arī darba devējiem. Tomēr vēl būtu jāpilnveido sadarbības modeļi komunikācijas jomā ar darba devējiem. Savukārt konferences dalībnieki no Vācijas un Nīderlandes dalījās savā pieredzē, kā efektīvāk uzrunāt darba devējus.

Ārvalstu nodarbinātības dienestu pārstāvji tika iepazīstināti ar NVA sniegtajiem pakalpojumiem darba devējiem Latvijā un Vidēja termiņa stratēģijas nodarbinātības dienestu pakalpojumu darba devējiem uzlabošanai. Savukārt Igaunija prezentēja savas valsts Darba tirgus pārvaldes sniegtos pakalpojumu darba devējiem, bet kaimiņu valsts pārstāvji iepazīstināja ar Lietuvas Republikas Darba biržas pakalpojumiem darba devējiem.
< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv