APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Saeimas deputāti klātienē iepazīstas ar bezdarbnieku un darba meklētāju apkalpošanu NVA

 
Lai iepazītos ar bezdarbnieku un darba meklētāju apkalpošanas modeli, šodien, 22. aprīlī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālajā filiālē (Jēzusbaznīcas ielā 11) notika Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas izbraukuma sēde. Tajā piedalījās arī Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze.

NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja Olga Kuzenkova klātesošos informēja par bezdarba situāciju Rīgā un Rīgas rajonā, reģistrēto brīvo darba vietu skaitu salīdzinājumā ar bezdarbnieku skaitu, kā arī par galvenajiem bezdarba rādītājiem un filiāles pasākumiem aktīvās nodarbinātības jomā.

Savukārt Nodarbinātības valsts aģentūras direktores vietniece nodarbinātības politikas jautājumos Vija Račinska sniedza Nodarbinātības apakškomisijas deputātiem izsmeļošas atbildes par bezdarbnieku reģistrācijas kārtību valstī, bezdarba līmenī Latvijā un nodarbinātības situācijas uzlabošanu valstī.

Saeimas deputāti ar interesi apskatīja Darba informācijas kabinetu, kur tieši tobrīd atradās darba meklētāji, kuriem NVA konsultanti palīdz iegūt praktisku informāciju par NVA reģistrētajām brīvajām darba vietām un iespējām iekļauties darba tirgū.
Jānorāda, ka marta beigās NVA bija reģistrētas 13 111 reģistrētas brīvās darba vietas.

Izbraukuma sēdē piedalījās arī Labklājības ministrijas Darba departamenta direktora vietnieks Imants Lipskis un Darba departamenta Darba tirgus attīstības nodaļas vadītāja Linda Dimante.

NVA jau informēja, ka reģistrētā bezdarba līmenis valstī 2008.gada marta beigās bija 4,9%, kas ir par 0,1 procentu punktu mazāk salīdzinot ar februāri.

Bezdarbnieku skaits valstī mēneša laikā ir samazinājies par 623 cilvēkiem. Proti, Nodarbinātības valsts aģentūrā uzskaitē 2008.gada marta sākumā bija 53429, marta beigās – 52806 bezdarbnieki.


Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību
Nodaļas vadītāja
Iveta Kancēna
Tālr. 67021744; 29466959
Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv