Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Latvijas darba devēji tiek aicināti piedāvāt vakances Latvijas pilsoņiem Īrijā

 
No šā gada 29.februāra līdz 3.martam Dublinā Īrijas apmācību un nodarbinātības pārvalde rīko karjeras, izglītības un apmācību pasākumu „Mobilitātes ciemats”. Pasākumā piedalīsies Īrijas vadošie darba devēji, izglītības iestādes, kā arī dažādas karjeras, apmācību un attīstības aģentūras. Pasākumam „Mobilitātes ciemats” jau pieteikušies daudzu Eiropas Savienības valstu pārstāvji no finansu, IT, farmācijas, veselības, mazumtirdzniecības un citām nozarēm. Tiem, kas apmeklēs „Mobilitātes ciematu”, būs iespēja iegūt informāciju par vakancēm, darba un apmācību iespējām, dzīves un darba apstākļiem vairāk nekā 15 Eiropas Savienības dalībvalstīs, arī Latvijā.

Kā zināms, Latvijas darba tirgū patlaban izveidojusies situācija, ka daudzās nozarēs trūkst darbinieku, savukārt daudzi Latvijas iedzīvotāji darba meklējumos devušies uz Īriju. Lai šo situāciju kaut daļēji mainītu, pasākumā tiek aicināti piedalīties Latvijas darba devēji, lai sniegtu aktuālu informāciju par iespējām mūsu valsts darba tirgū un pieejamajām brīvajām darba vietām. Latvijas darba devējiem šī ir lieliska iespēja popularizēt savus uzņēmumus un piedāvāt vakances Īrijā strādājošajiem Latvijas pilsoņiem. Latvijas darba devēju intereses „Mobilitātes ciematā” Dublinā pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultanti.

Iepriekšējā gadā, četru dienu laikā, ‘Mobilitātes ciematu” apmeklēja ap 90 000 interesentu, to starp arī latvieši. Pasākums sastāv no četriem tematiskajiem blokiem – karjera, izglītība, prasmes un mobilitāte.

Darba devēji, kuriem ir saistoši darba piedāvājumi un kuri vēlas sniegt informāciju par savu uzņēmumu, tiek aicināti līdz 22.februārim (ieskaitot) sazināties ar Latvijas EURES konsultantiem un pieteikt aktuālās vakances, kā arī citu informāciju, kas būtu noderīga Dublinas pasākuma apmeklētājiem.

Plašāka informācija par pasākuma norisi pieejama mājas lapā: www.fasopportunities.ie


Kontaktinformācija

Līga Baufale:
EURES konsultante
Rīgas reģionālā filiāle
Jēzusbaznīcas iela 11, Rīga, LV – 1050
Tālr..: 67228476
Mob. tālr.: 26645566
E-pasts:
Aplūkot e-pastu


Zane Meļķe:
EURES konsultante
NVA Cēsu filiāle
Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
Tel.: 64127769
Mob. tālr.: 26188228
E-pasts:
Aplūkot e-pastu


NVA Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta
Mārketinga un starptautisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021839; 67021838;
Aplūkot e-pastu


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv