Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Darba devēji var pieteikties skolēnu nodarbināšanai vasarā

 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) apstiprinājusi šā gada skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma kārtību. Vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem vecumā no 13 gadiem, kā arī pusaudžiem ar speciālām vajadzībām, ja viņu darba vietai nav nepieciešams speciāls pielāgojums, NVA šovasar piedāvās iespēju strādāt algotu darbu no 15. jūnija līdz 16. augustam.

Skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma mērķis - veicināt pusaudžu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot viņiem iespēju iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi. Pasākums notiek jau ceturto gadu un tiek finansēts no valsts budžeta un darba devēja finanšu līdzekļiem. Valsts maksā skolēna algu 50% apmērā no minimālās mēneša darba algas, bet otru algas pusi apmaksā darba devējs. Šogad valsts skolēnu nodarbinātības pasākumam piešķīrusi 589 930 latu.

Darba devēji, kuri sadarbībā ar NVA vēlas vasarā piedāvāt darbu skolēniem, no 19. marta līdz 20. aprīlim var pieteikties savas administratīvās teritorijas Nodarbinātības valsts aģentūras filiālē. Tiesības nodarbināt skolēnus ir Latvijas Republikā reģistrētai fiziskai, juridiskai personai vai arī tiesībspējīgai personālsabiedrībai, kas uz darba līguma pamata nodarbina vismaz vienu darbinieku. Darba devējam, kurš vēlas iesaistīties pusaudžu vasaras nodarbinātības pasākumā, NVA filiālē jāiesniedz pieteikums un dokumentu kopijas par darba vadītāju izglītību un profesionālo pieredzi.

Viens skolēns tiek nodarbināts vienu mēnesi, taču dažos gadījumos, ja ļauj finansējums, un pasākuma dalībnieks, kā arī viņa darba devējs vēlas turpināt sadarbību, NVA nodarbinātības laiku var pagarināt līdz pasākuma beigu termiņam.

Skolēnu pieteikšanās NVA filiālēs sāksies 11. maijā. Reģistrējoties skolēniem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un izziņa par veselības stāvokli.

Papildu informācija NVA filiālēs, mājas lapā sadaļās DARBA DEVĒJIEM --> NODARBINĀTĪBAS PASĀKUMS VASARAS BRĪVLAIKĀ un DARBA MEKLĒTĀJIEM --> SKOLĒNU DARBS VASARĀ, kā arī pa bezmaksas tālruni 8007700.


NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 7021744; 26114728;
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv