APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktors Ringolds Beinarovičs apmeklē Jelgavu

 
Šodien, 23.janvārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs apmeklē Jelgavu, kur tiekas ar Jelgavas rajona padomes priekšsēdētāju Intu Savicku un Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Sarunu laikā tiks apspriesti nodarbinātības jautājumi Jelgavas rajonā, kā arī pārrunāta valsts un vietējo pašvaldību sadarbības nepieciešamība bezdarba samazināšanā un, jo īpaši, atbalsta sniegšanā darbiniekiem kolektīvas atlaišanas gadījumā. Vakar AS „Jelgavas Cukurfabrika” iesniedza informāciju NVA Jelgavas filiālei par darbinieku kolektīvās atlaišanas uzsākšanu sakarā ar fabrikas restrukturizāciju, kur atbrīvoti tiks 128 darbinieki. Uzņēmuma vadība vēl nav brīdinājusi darbiniekus par gaidāmo atlaišanu.

Pašlaik Jelgavas pilsētā ir reģistrēti 1503 bezdarbnieki, rajonā - 903, un bezdarba līmenis pilsētā ir 4,9%, bet rajonā - 5,8%. Kopumā gada laikā bezdarba līmenis ir mazinājies.

Vizītes laikā Jelgavā Ringolds Beinarovičs tiksies arī ar NVA Jelgavas filiāles darbiniekiem. Tā kā šobrīd Jelgavas filiāles vadītāja amats ir vakants, līdz jauna filiāles vadītāja apstiprināšanai NVA direktors ir uzņēmies personīgu kontroli par Jelgavas filiāles darbu.

Pateicoties Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējumam, šogad turpinās NVA telpu renovācija. Vistuvākajā laikā arī Jelgavas filiāle iegūs patīkamu darba vidi, kas nodrošinās kvalitatīvāku klientu apkalpošanu.


Ilona Jurševska, NVA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. 7021812; 26110065
Iveta Daine, NVA sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 7021744; 9466755
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv