APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktors R.Beinarovičs apmeklēs Ludzu

 
Otrdien, 14.novembrī Nodarbinātības valsts aģentūras direktors Ringolds Beinarovičs apmeklēs Ludzu. Vizītes laikā ieplānota tikšanās ar Ludzas rajona padomes priekšsēdētāju Juri Dombrovski, Ludzas pilsētas domes izpilddirektoru Fridiju Bokišu un citām atbildīgām amatpersonām, lai kopīgā diskusijā meklētu iespējamos risinājumus, kā uzlabot bezdarba situāciju Ludzā.

Latgales plānošanas dokumentos bezdarbs norādīts kā viena no prioritāri risināmajām problēmām reģionā. Sevišķi aktuāla šī problēma ir Ludzas pilsētā un rajonā, kur bezdarba līmenis ir visaugstākais mūsu valstī un sastāda 24,8%.

NVA sadarbībai ar vietējām pašvaldībām ir īpaša nozīme, jo, kā uzsver R.Beinarovičs, „vietējās varas pārstāvji vislabāk pārzina situāciju savas administratīvās teritorijas darba trigū, visprecīzāk spēj izstrādāt vietējiem apstākļiem un reālām iespējām atbilstošus ieteikumus bezdarba samazināšanai, veicinot uzņēmējdarbību savā teritorijā.”

Pēcpusdienā NVA direktors Ringolds Beinarovičs dosies uz NVA Ludzas filiāli, lai iepazīstinātu tās darbiniekus ar jauno filiāles vadītāju Edgaru Tereško, kā arī, sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 88.gadadienu, pasniegtu atzinības rakstus Kārsavas sektora nodarbinātības aģentei Lūcijai Mediņai un Zilupes sektora nodarbinātības aģentei Jeļenai Bubovičai par ilggadēju, radošu un godprātīgu darbu nodarbinātības veicināšanā.


NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 7021744; 26114728;
Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv