APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA rīko tiešsaistes darba dienas darbaspēka piesaistei būvniecības un lauksaimniecības nozarēm

 
Lai veicinātu darbaspēka piesaisti Būvniecības un Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm, kur šobrīd ir liels vakanču piedāvājums, kā arī, lai palīdzētu darba ņēmējiem, kuri ir zaudējuši darbu, pēc iespējas ātrāk to atrast, šī gada 16. un 18. jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) savā sociālās vietnes Facebook kontā rīko divas tiešsaistes darba dienas. 16.jūnijā nodarbinātības iespējas darba meklētājiem piedāvās Būvniecības nozares darba devēji, savukārt 18.jūnijā darba meklētājus uzrunās tie darba devēji, kas darbojas Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarē. Abu pasākumu sākums - plkst.18.00.


Tiešsaistes darba dienās nozaru asociāciju pārstāvji stāstīs par aktuālo situāciju nozarēs, savukārt darba devēji informēs darba meklētājus par vakancēm, iepazīstinās ar saviem uzņēmumiem, darba apstākļiem, specifiku un nosacījumiem. Pasākumu norises laikā darba meklētāji savus jautājumus varēs uzdot sociālās vietnes Facebook NVA konta komentāru sadaļā.

Aicinām ikvienu darba meklētāju, kuram interesē darbs Būvniecības nozarē, apmeklēt sociālās vietnes Facebook kontu "Nodarbinātības valsts aģentūra" 16.jūnijā plkst. 18.00, bet, ja saistošs ir darbs Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarē, piedalieties tiešsaistes darba dienā 18.jūnijā no plkst. 18.00.

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils




ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS





Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv