APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūra piedalīsies Ēnu dienā

 

12. februārī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedalīsies Ēnu dienā. NVA direktore Evita Simsone sniegs interviju TV3 raidījumam “900 sekundes”, bet vēlāk skolēni sekos direktores darba gaitām, dodoties uz Saeimu.

 

Ēnas sekos arī NVA Saldus filiāles vadītājai, kura piedāvās iepazīties ar NVA sniegtajiem pakalpojumiem un gūt padziļinātu ieskatu arī karjeras konsultantu darba ikdienā. NVA filiālēs Daugavpilī, Ludzā un Preiļos skolēni iepazīs karjeras konsultantu darba pienākumus. Ēnas uzzinās ne vien par šim darbam nepieciešamajām prasmēm un izglītību, bet arī saņems noderīgus padomus savas karjeras veidošanai - varēs veikt karjeras testus, lai atklātu savus talantus un noskaidrotu sev piemērotākās profesijas, apgūs CV un motivācijas vēstules veidošanas principus, uzzinās, kur meklēt informāciju par profesijām, izglītības iestāžu piedāvājumiem, kā arī kādas profesijas šobrīd ir pieprasītas un perspektīvas.  

 

Ēnu diena ir starptautiska Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem. Ēnu dienā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis - iepazīstinot skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru specifiku un prasībām, palīdzēt jauniešiem izvēlēties nākotnes profesiju un sagatavoties darba tirgum. 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv