APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai darba gadatirgū Liepājā

 

 


 ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai gadatirgū „Darbs un karjera 2020”, kas šī gada 24.martā no plkst.12.00 līdz 15.00 norisināsies Liepājas Latviešu biedrības namā. Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

 

Pašreizējā darba tirgus situācijā tā ir lieliska iespēja piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet tiekoties ar darba meklētājiem, informējot viņus par savu uzņēmumu, vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veicot pirmās darba intervijas un piemērotāko kandidātu atlasi. Iepriekšējais darba gadatirgus “Darbs un karjera” Liepājā tika rīkots 2018.gadā, un to apmeklēja ap 1000 darba meklētāju.

 

Darba devēju reģistrēšanās pasākumam notiek e-vidē līdz 17. martam, aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/uXmaUypADwuwzfUE6. Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots. Detalizētāku informāciju Jūs varat uzzināt, sazinoties ar pasākuma koordinatoru - NVA Liepājas filiāles EURES konsultantu Andri Segliņu, tālr.: 63429422, mob.tālr.: 26591666, e-pasts:
Aplūkot e-pastu

 

Gadatirgū “Darbs un karjera” Liepājā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras un citu valsts institūciju darbinieki, kā arī profesionālās izglītības iestāžu un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji, viņi informēs par darba, izglītības, karjeras un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām.

 

Pasākumu organizē Nodarbinātības valsts aģentūra un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 "EURES tīkla darbība Latvijā" ietvaros.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv