APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Noskaidros 2019.gada Klientu apkalpošanas goda balvas saņēmējus valsts pārvaldē

 

Piektdien, 13. decembrī, plkst. 14:00 Valsts kancelejā norisināsies Klientu apkalpošanas goda balvas pasniegšanas ceremonija. Pasākuma laikā tiks sveikti tie valsts pārvaldes darbinieki, par kuriem Laba servisa kustības ietvaros iedzīvotāji iesnieguši visvairāk pozitīvo novērtējumu.

 

Laba servisa kustība norisinās jau piekto gadu, un tās laikā iedzīvotāji tiek mudināti novērtēt valsts pārvaldē strādājošos klientu apkalpošanas speciālistus. Saņemot atsaucīgu, ieinteresētu un profesionālu attieksmi kādā no valsts pārvaldes iestādēm, iedzīvotāji aicināti pateikt “paldies” konkrētajam klientu apkalpošanas speciālistam ne tikai klātienē, bet arī balsojot par viņu vietnē www.sakipaldies.lv vai mobilajā lietotnē “Futbols”.

 

Balsojuma periods ilga no pagājušā gada 12. novembra līdz šī gada 12. novembrim, un ceremonijā tiks noskaidroti to trīs darbinieku vārdi, kas šajā laika posmā saņēmuši vislielāko iedzīvotāju atzinību. Tāpat tiks paziņota tā valsts pārvaldes iestādes struktūrvienība, kas, summējot balsojumu par visiem tās darbiniekiem, saņēmusi vislielāko balsu skaitu. Pasākuma laikā tiks godināti arī divdesmit klientu apkalpošanas speciālisti, kas balsojumā ierindojās uzreiz aiz balvas laureātiem.


“Valsts pārvaldē strādājošie klientu apkalpošanas speciālisti ir pirmā, vistiešākā iedzīvotāju saskare ar valsti – varētu pat teikt, ka šie darbinieki ir valsts “seja”. Tas, vai šī seja ir sirsnīga un laipna, vai gluži pretēji – vienaldzīga – lielā mērā ietekmē to, kā iedzīvotājs turpmāk uztvers visu, kas saistīts ar valsti, valsts pārvaldi. Tādēļ šo darbinieku atbildība ir milzīga – viņi ne tikai sniedz noteiktu pakalpojumu iestādes līmenī, bet vienlaikus arī rada iespaidu par valsti kopumā. Un es priecājos, ka mums ir šādi profesionāli, atsaucīgi un klientorientēti darbinieki, kas to spēj paveikt augstā līmenī. Un priecājos, ka to novērtē arī iedzīvotāji – tas notur motivāciju turpināt censties un strādāt ar pilnu atdevi,” norāda Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.


Pērn Klientu apkalpošanas goda balvu saņēma Nodarbinātības valsts aģentūras Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības aģente Jadviga Bajarune, Valsts ieņēmumu dienesta Jelgavas klientu apkalpošanas centra galvenā nodokļu inspektore Dagmāra Podniece, kā arī Valsts ieņēmumu dienesta Alūksnes klientu apkalpošanas centra galvenā nodokļu inspektore Nata Meģe. Par atsaucīgāko iestādi 2018. gadā tika atzīts Valsts ieņēmumu dienesta Rīgas klientu apkalpošanas centrs.


Laba servisa kustība ir iniciatīva, kuru Valsts kanceleja aizsāka, lai uzlabotu valsts pārvaldes iestāžu darbu un attīstītu uz klientu orientētu kultūru. Līdz ar šo kustību 2015. gadā tika iedibināta arī Klientu apkalpošanas goda balva. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem un vienai iestādei, kas tiek noskaidroti iedzīvotāju balsojumā.


Informāciju sagatavoja
Valsts kancelejas Komunikācijas departaments

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv