APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore piedalīsies Diasporas Sieviešu Konferencē

 

2019. gada 9. novembrī Daugavas Vanagu Fonda Londonas Latviešu namā (72 Queensborough Terrace, London W2 3SH) notiks Diasporas Sieviešu Konference, kurā Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone informēs diasporas pārstāvjus par NVA atbalstu Latvijas valstspiederīgajiem, kuri vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.

 

Diasporas Sieviešu konference ir līdz šim nebijis pasākums diasporas biedrību vadītāju un plašākas sabiedrības saliedēšanai. Tā būs veltīta diasporā aktīvajām sievietēm, kuras papildus ikdienas rūpēm un profesionālajai dzīvei, uzņemas aktīvu sabiedrisko dzīvi ar mērķi stiprināt un satuvināt sabiedrību. Diasporas Sieviešu konferencē tiks diskutēts par diasporas aktīvo sieviešu pieredzi un atziņām, izaicinājumiem un motivāciju, integrāciju un ieguvumiem gan personīgi, gan kolektīvi.

 

Lai informētu Latvijas valstspiederīgos, kuri dzīvo un strādā ārzemēs par aktuālo un iespējām atgriezties Latvijas darba tirgū NVA regulāri sadarbojas ar latviešu kopienas organizācijām, Latvijas vēstniecībām ārvalstīs, darba devējiem un citām valsts institūcijām, rīkojot regulārus informatīvos pasākumus ārzemēs dzīvojošajiem Latvijas valstspiederīgajiem un piedaloties diasporas rīkotajos pasākumos un forumos. Tāpat diasporas pārstāvjiem noderīga informācija apkopota NVA tīmekļvietnes sadaļā „Ja vēlies atgriezties Latvijā”.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv