APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējā mācīšanās Rīgā

 
6. un 7.novembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārvaldes telpās (K.Valdemāra iela 38, Rīga) norisināsies Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējā mācīšanās “Stratēģiskā vadība un digitalizācija nodarbinātības dienestā”, kuru atklās NVA direktore,  Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētāja pirmā vietniece Evita Simsone. NVA apmeklēs un semināra dalībniekus uzrunās arī ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētājs Johanness Kopfs (Johannes Kopf).

 

Semināra pirmajā dienā PES tīkla aktualitātes un Baltijas valstu nodarbinātības dienestu sadarbības plānu 2020.gadam ar Johannesu Kopfu un Evitu Simsoni apspriedīs Baltijas valstu nodarbinātības dienestu vadības pārstāvji. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu izstrādātajiem NVA e-pakalpojumiem, par Valsts darba inspekcijas (VDI) pakalpojumiem e-vidē ​un rīkiem stāstīs VDI Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne, savukārt uzņēmuma “Tilde” Biznesa attīstības direktors Kaspars Kauliņš informēs par mākslīgā intelekta tehnoloģiju izmantošanu publiskajā pārvaldē, bet akciju sabiedrības “RB Rail” reģionālais vadītājs Latvijā Ģirts Bramans – par projektu “Rail Baltica”.

 

Semināra otrā darba diena būs veltīta pieredzes apmaiņai nodarbinātības dienestu stratēģijas un mērķu izstrādes jautājumos, kā arī semināra dalībnieki apmeklēs NVA Rīgas reģionālo filiāli.

 

Savstarpējās mācīšanās seminārā piedalīsies Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fonda informācijas sistēmu pakalpojumu vadītāja Mari Veli (Mari Väli), Prasmju attīstības un karjeras pakalpojumu departamenta vadītāja Kerstina Holande (Kerstin Holland), Lietuvas darba biržas IT attīstības nodaļas vadītājs Dariuss Žalalis (Darius Žalalis), Lietuvas darba biržas Kvalitātes vadības un kontroles nodaļas vadītājs Gitis Darulis (Gytis Darulis), NVA vadības pārstāvji un citi Igaunijas, Latvijas un Lietuvas nodarbinātības dienestu darbinieki.  

 

Uzziņa: Eiropas Savienības valstu nodarbinātības dienestu tīkls (PES) ir izveidots 2014.gadā ar Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu par ciešāku sadarbību starp Eiropas valstu nodarbinātības dienestiem. Tīklā darbojas visu Eiropas Savienības dalībvalstu nodarbinātības dienestu vadītāji un Eiropas Komisijas pārstāvji.

 

Savukārt 2015.gada oktobrī tika parakstīts Baltijas valstu nodarbinātības dienestu sadarbības līgums, kas paredz ciešāku Baltijas valstu nodarbinātības dienestu sadarbību, daloties pieredzē un informācijā, kas saistīta ar nodarbinātības veicināšanu un aktuālajām norisēm darba tirgū. Līguma mērķis - izveidot Baltijas valstu nodarbinātības dienestu partnerību informācijas, kompetenču un labās prakses apmaiņā, kā arī nodarbinātības pakalpojumu jomā. Baltijas valstu nodarbinātības dienesti sadarbojas arī stratēģijas izstrādes, sniegto pakalpojumu efektivitātes un darba tirgus prognozēšanas jomā, notiek informācijas apmaiņa par jaunām darba metodēm, e-pakalpojumu attīstību un moderno tehnoloģiju izmantošanu. 

 

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv