APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Darba meklētāju un darba devēju tikšanās NVA filiālēs

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs regulāri tiek rīkotas bezdarbnieku un darba meklētāju klātienes tikšanās ar darba devējiem, kuri piedāvā darba iespējas savos uzņēmumos, iestādēs vai organizācijās. Tikšanos laikā darba devēji iepazīstina ar savu uzņēmumu un darba nosacījumiem, savukārt darba meklētājiem ir iespēja pieteikties darbam.

 

29.oktobrī plkst. 12.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) bezdarbnieki un darba meklētāji aicināti uz tikšanos ar SIA “Dinair Filton” pārstāvjiem, notiks darbinieku atlase locīšanas iekārtas operatora, komplektētāja un noliktavas darbinieka vakancēm. Tikšanās laikā darba devējs prezentēs uzņēmumu, stāstīs par darba specifiku, nosacījumiem, darba laiku un ieguvumiem.

 

30.oktobrī plkst. 11.00 NVA Jelgavas filiāles 1.stāva nodarbību telpā (Skolotāju iela 3, Jelgava) darbinieku atlasi ceha strādnieka vakancēm rīkos SIA “NORDISK LINE SENTER”. Būs uzņēmuma prezentācija, informācija par darba specifiku, nosacījumiem, darba laiku, ieguvumiem.

 

2019.gada 30.oktobrī plkst. 11.00 Liepājas filiāles 219. telpā (Liepājā, Graudu ielā 50) notiks

tikšanās ar SIA “CLEAN R“ pārstāvjiem par darba iespējām uzņēmumā – darba vietās Rīgā, lidostā “Rīga“. Uzņēmums piedāvā darbu palīgstrādniekiem, apkopējām. Ir nodrošinātas naktsmītnes dienesta viesnīcā, pusdienas, kā arī transports no un uz lidostu “Rīga“.

 


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv