APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

No 30.septembra līdz 4.oktobrim NVA filiālēs norisinās akcija “Dienas bez rindām”

 

 

 

No 30.septembra līdz 4.oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs notiek ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, lai motivētu iedzīvotājus aktīvāk izmantot elektroniskos pakalpojumus un iepazīstinātu ar to iespējām. Ja Jūs vēlaties iegūt detalizētāku informāciju par NVA piedāvātajiem e-pakalpojumiem, apmeklējiet tuvāko NVA filiāli, kur NVA darbinieki pastāstīs, kādi NVA pakalpojumi ir pieejami e-vidē, kur tos atrast un kā lietot. Uzzināt, kādus pakalpojumus tiešsaistē NVA piedāvā, Jūs varat arī attālināti - informatīvajā lapā NVA tīmekļvietnē vai NVA pašapkalpošanās portālā.

 

Visbiežāk iedzīvotājus no elektroniskās pakalpojumu pieteikšanas attur nepietiekamas zināšanas un datorprasmes, tāpēc akcijas mērķis ir iedrošināt cilvēkus izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē. Palīdzību e-pakalpojumu apgūšanā var sniegt arī digitālie aģenti – īpaši sagatavoti speciālisti – valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji, bibliotekāri, skolotāji, kas pastāstīs un parādīs, kā darboties e-vidē un saņemt e-pakalpojumus. Sev tuvāko digitālo aģentu var atrast Digitālo aģentu kartē.


Iedzīvotāju konsultēšanai digitālo iespēju jautājumos portālā latvija.lv ir izveidota atbalsta vietne mana.latvija.lv, kurā ir pieejamas video pamācības un publicēti 35 dažādu dzīves situāciju apraksti. Šī gada akcijas “Dienas bez rindas” laikā vietnē mana.latvija.lv notiks arī īpaša viktorīna, kurā aicināti piedalīties visi interesenti, kuri vēlas pārbaudīt savas zināšanas un uzzināt vairāk par dažādām e-iespējām!

Akciju “Dienas bez rindām” integrētās komunikācijas un mācību aktivitātes programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros rīko Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Akcija norisinās jau sesto reizi, un šogad tajā piedalās vairāk nekā 340 valsts un pašvaldību iestāžu un to filiāļu visā Latvijā.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv