APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

LM seminārs par nodarbinātību, iekļaujošu un veselībai drošu darba vidi, sekmīgu darbinieku piesaisti

 
Labklājības ministrijas (LM) rīkotajā seminārā “Ieraugi darbinieku, dod iespēju cilvēkiem, kuri vēlas strādāt” Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone lasīja lekciju “Darbaspēks ir visapkārt, to jāiemācās ieraudzīt” - par situāciju darba tirgū, darbaspēka rezervēm, NVA pakalpojumiem un atbalstu darba devējiem vajadzīgo darbinieku piesaistē un apmācībā, par mērķa grupu bezdarbnieku nodarbinātības un atbalsta pasākumiem.
 
 
 
Semināru “Ieraugi darbinieku, dod iespēju cilvēkiem, kuri vēlas strādāt” VEF kvartāla Kamerzālē atklāja Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Krišs Lipšāns.
 
   
 
Ar pieredzes stāstu par cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību dalījās ''Cafe RB'' idejas autors Māris Grāvis, par mazāk kvalificētu darbinieku izaugsmi uzņēmumā stāstīja maizes ceptuves “Lāči” personāla daļas vadītāja Ilma Zālīte, savukārt darba vides speciālists Ivars Vanadziņš lasīja lekciju par to, kā šķietami niecīgas ikdienas nianses var ietekmēt darba produktivitāti ilgtermiņā. Seminārs noslēdzās ar Ilzes Jurkānes lekciju par to, kā veidot uzņēmuma unikālo šķautni un radīt veiksmes stāstu.
 
  
 
 “Seminārā “Ieraugi darbinieku - dod iespēju cilvēkiem, kuri vēlas strādāt” Labklājības ministrija kopā ar nozares ekspertiem rosināja aktīvas un vērtīgas diskusijas par nodarbinātības jautājumiem, iekļaujošu un veselībai drošu darba vidi un par to, kā sekmīgi piesaistīt darbiniekus,” secināts LM preses relīzē: “Darba vietas pielāgojumi, konsultācijas darba devējiem, apmācības pie darba devēja, dotācijas darba vadītāja un darbinieka algai – šie ir tikai daži no darba devējam pieejamajiem valsts un Eiropas Savienības fondu finansētajiem atbalsta mehānismiem, kas tiešā veidā palīdz mazināt kvalificētu darbinieku nepietiekamības un bezdarba izaicinājumus, ļaujot darba devējiem dot iespēju cilvēkiem, kuri vēlas strādāt.”
 

 
“Šobrīd valstī ir 30 000 darba vakances, tomēr arvien vērojamas situācijas, kad darba tirgus potenciāls netiek pilnībā izmantots nedz no darba devēju, ne darba ņēmēju puses. Vēl joprojām darba tirgū ir cilvēki, kuri saskaras ar šķēršļiem darba atrašanā. Tie ir cilvēki ar invaliditāti, cilvēki ar nepietiekamu izglītības līmeni, seniori. Tieši tāpēc Nodarbinātības valsts aģentūra ir kā tilts starp darba devēju un darba ņēmēju, nodrošinot, lai abas puses sekmīgi satiktos kvalitatīvās, cieņpilnās un abpusēji produktīvās darba attiecībās,” pauž ministre Ramona Petraviča.  

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv