APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgas pilsētas pašvaldības iestādes skolēniem šovasar izveidoja 322 darba vietas

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Kristīne Stašāne 29.augustā piedalījās Rīgas domes rīkotajā sanāksmē par skolēnu nodarbinātības pasākuma norisi šovasar. Prezentējot NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma šā brīža operatīvos rezultātus, Kristīne Stašāne informēja, ka NVA filiālēs šogad bija apstiprinātas 613 darba devēju pieteiktās 6988 darba vietas. Vislielākais skolēniem pieejamo darba vietu skaits bija apstiprināts Rīgas reģionā – 3310.
 
     

Darba iespējas skolēniem bija piedāvājuši gan komersanti, gan pašvaldības un to iestādes. Visvairāk darba vietu bija pieteikuši uzņēmumi «MAXIMA Latvija» (666), “Premier Restaurants Latvia” (251), «LIDO» (149) un Starptautiskā lidosta «Rīga» (133). Savukārt pašvaldību vidū vislielāko darba vietu skaitu pieteica Rīgas domes Īpašuma departaments (105), Liepājas pašvaldības aģentūra "Nodarbinātības projekti" (102), Balvu novada pašvaldība (101) un Jelgavas novada pašvaldība (91). Rīgas pilsētas pašvaldības iestādes kopumā šovasar bija izveidojušas 322 darba vietas skolēniem.

NVA Rīgas reģionālās filiāles apkalpošanas teritorijā visvairāk skolēnu bija nodarbināti tādās nozarēs kā vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, izmitināšana un ēdināšanas pakalpojumi, administratīvo un apkalpojošo dienestu darbība, veselība un sociālā aprūpe, informācijas tehnoloģijas. 695 skolēni veica pārdevēja palīga pienākumus, 238 strādāja kā palīgstrādnieki, 186 bija nodarbināti viesmīļa profesijā, 92 bija sezonas strādnieki, 75 – pavāra palīgi, 66 – lidostas pasažieru apkalpošanas aģenti, 33 – arhivāri. NVA Rīgas reģionālajā filiālē bija noslēgti līgumi ar 95 darba devējiem par 2253 darba vietu izveidi. Kopumā NVA Rīgas reģionālā filiāle vasaras nodarbinātības pasākumā bija iesaistījusi 2276 skolēnus.
 
Savus viedokļus, novērojumus un secinājumus sanāksmē pauda Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora pienākumu izpildītājs Ivars Balamovskis, Rīgas skolu direktori, kā arī skolēni, kuri šovasar strādāja Rīgas domes Īpašuma departamentā.
 
„Rīgas domes Īpašuma departaments jau piekto gadu pēc kārtas piedalās NVA īstenotajā skolēnu nodarbinātības pasākumā. Šovasar departamentā ir nodarbināti 105 jaunieši ne tikai no Rīgas izglītības iestādēm, bet arī no citām Latvijas pilsētām, kuri veic projektu asistenta un arī arhivāra pienākumus. Šo piecu gadu laikā departaments dalījies pieredzē ar vairāk nekā 400 jauniešiem. Esam saņēmuši ļoti lielu interesi no jauniešiem, kas vēlas apgūt pieredzi pašvaldībā, tāpēc plānojam jau šogad starp Rīgas skolām izsludināt ideju konkursu „Manas idejas top Rīgā”, kurā jauniešiem būs iespēja prezentēt savu nākotnes redzējumu, ko uzlabot savā pilsētas apkaimē, skolas vai mājas apkārtnē. Balvā būs garantēta iespēja strādāt vasaras brīvlaikā departamentā un savu ideju arī īstenot,” klātesošos informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.*
 

 

___________________

* Tekstā izmantots Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas preses relīzē publicētais Rīgas domes priekšsēdētāja O.Burova citāts.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas foto

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv