APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA uzrunā tautiešus Lielbritānijā

 
ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”
 

Konference Lafboro

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone un direktores vietniece Kristīne Stašāne piedalīsies biedrības “Bērzes Strazdi” rīkotajā konferencē "Latvija, Brexit un Latvijas pilsoņi", kas 27.aprīlī no plkst. 12.00 līdz 16.00 norisināsies Lielbritānijas pilsētā Lafboro (Loughborough). Konferences laikā tiks spriests par Latvijas pilsoņu statusu Apvienotajā Karalistē pēc Brexit, kā arī par dzīves, nodarbinātības, izglītības un uzņēmējdarbības iespējām Latvijā un pieejamo valsts atbalstu. Lielbritānijā E.Simsone un K.Stašāne ar diasporas organizāciju pārstāvjiem apspriedīs aktuālos sadarbības jautājumus.
 
 
 
“Latviešu kultūras dienas 2019” Mansfīldā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) būs pārstāvēta Latviešu Nacionālās Padomes Lielbritānijā rīkotajā pasākumā “Latviešu kultūras dienās 2019”, kas šī gada 4.maijā norisināsies Lielbritānijas pilsētā Mansfīlda. Pasākuma laikā darbosies NVA informatīvais stends, kur Latvijas valstspiederīgie un citi interesenti varēs iegūt aktuālo informāciju par situāciju un pieprasījumu Latvijas darba tirgū, NVA pakalpojumiem un atbalstu tiem Latvijas valstspiederīgajiem, kuri vēlas atgriezties Latvijā. Būs pieejami arī dažādi NVA informatīvie materiāli, tostarp infografika un buklets latviešu valodā “Strādāji ārvalstīs un plāno atgriezties Latvijā?”, buklets angļu valodā “Living and working in Latvia” par dzīves un darba apstākļiem Latvijā tiem darba meklētājiem, kuri nepārvalda latviešu valodu, piemēram, Latvijas valstspiederīgo laulātie ārvalstnieki vai ārvalstīs izaugušie un tur izglītību ieguvušie Latvijas valstspiederīgo bērni.

 
 
Atgādinām, ka NVA tīmekļvietnē ir izveidota sadaļa “Ja vēlies atgriezties Latvijā”, kurā ir apkopota noderīga informācija tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kuri dzīvo un strādā ārvalstīs, bet plāno vai apsver iespējas atgriezties Latvijā. Šeit ir publicēta informācija par NVA un EURES atbalstu remigrācijas jautājumos, EURES konsultantu darba laikiem, NVA pakalpojumiem tiešsaistē, aģentūrā reģistrētajām vakancēm, CV un vakanču portāla iespējām, sadaļā ir atrodami arī vairāki bukleti un informatīvie materiāli, tostarp par valsts sociālās apdrošināšanas pakalpojumiem un pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai, noskatāma video instrukcija “Kā pieteikties vakancei NVA CV un vakanču portālā”, izlasāmas atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem EURES konsultantiem, ievietotas saites uz citu noderīgu Latvijas institūciju un organizāciju tīmekļvietnēm. 
 
 
 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv