APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktora vietniece Kristīne Stašāne tiksies ar Latvijas valsts piederīgajiem Skotijā

 

Projekts Nr. 7.1.2.1./15/I/001 „EURES tīkla darbība Latvijā”

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Kristīne Stašāne piedalīsies Latviešu Biedrības Skotijā rīkotajā pasākumā “Latviešu Dienas Edinburgā”, kas 5., 6. un 7.aprīlī norisināsies Skotijas galvaspilsētā, pulcējot vairākus simtus Latvijas valsts piederīgo, kuri dzīvo un strādā Edinburgā un tuvākajā apkārtnē, kā arī ap 150 dalībnieku no 6 Eiropas valstīm.


Kristīne Stašāne informēs pasākuma dalībniekus par darba tirgus situāciju Latvijā, NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES pakalpojumiem un atbalstu tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kuri vēlas atgriezties Latvijā. Kristīnei Stašānei paredzētas tikšanās ar Latvijas Republikas vēstniecības Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē, Aberdīnas Universitātē izveidoto latviešu studentu biedrības, Latvijas diasporas organizāciju vadītājiem un pārstāvjiem, lai apspriestu aktuālos sadarbības jautājumus.

Latviešu Biedrība Skotijā ir Lielbritānijā dibināta bezpeļņas organizācija, kas darbojas ar mērķi vienot un atbalstīt Skotijā dzīvojošos latviešus, rūpēties par nacionālās identitātes un latviešu kultūras saglabāšanu, kā arī nodrošināt Skotijas un apkārtējo valstu latviešiem iespēju pavadīt laiku kopā, kopt savas tradīcijas un nezaudēt saikni ar Latviju.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv