APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Vairāk nekā 13 tūkstoši ilgstošo bezdarbnieku saņēmuši dažādu speciālistu atbalstu

 

 Projekts „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” Nr. 9.1.1.2/15/I/001

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) dati uz 2018. gada decembra sākumu liecina, ka pēdējo trīs gadu laikā iespēju saņemt Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” ietvaros pieejamās speciālistu konsultācijas kopumā ir izmantojuši 13 146 ilgstošie bezdarbnieki, lai atgrieztos darba tirgū. Piemēram, 53% ilgstošo bezdarbnieku apmeklēja psihologu, 38% - psihoterapeitu, ar speciālistu palīdzību 1337 bezdarbnieki ārstējās no atkarībām.

 

ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” ietvaros NVA piedāvā arī citus atbalsta pasākumus – profesionālās piemērotības noteikšanu, veselības pārbaudes pie arodslimību ārsta, motivācijas programmu darba meklēšanai un sociālā mentora pakalpojumus. Lai padarītu atbalsta pasākumus pieejamākus, programmas dalībniekiem tiek piedāvāta transportēšana, ēdināšana un nepieciešamības gadījumos – arī izmitināšana.

 

“Ja cilvēks jau ilgāku laiku ir bez darba, ar katru dienu kļūst arvien grūtāk rast motivāciju pārmaiņām. NVA atbalsta pasākumu rezultāti apliecina, ka profesionālu speciālistu iesaiste un individuāli pielāgots atbalsta rīku kopums ir piemērotākais veids, kā pārvarēt šķēršļus un pilnvērtīgi atgriezties aktīvajā darba tirgū,” norāda NVA ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” vadītāja Agnese Jēkabsone.

 

Projektu “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” NVA īsteno kopš 2016. gada. Projekta ietvaros arī 2019.gadā notiek atbalsta pasākumu īstenošana un informatīvā kampaņa “Bezdarbs nav bezdarbība!”, lai par NVA piedāvātajiem atbalsta pasākumiem informētu ilgstošos bezdarbniekus, kuri bez darba ir gadu vai ilgāk.

 

Plašāka informācija par ilgstošajiem bezdarbniekiem pieejamajiem atbalsta pasākumiem un pieteikšanās kārtību to saņemšanai atrodama NVA interneta vietnes www.nva.gov.lv sadaļā “Klientiem”.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv