APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ierēdņu amatu konkursu rezultātus publicēs NVA CV un vakanču portālā

 

Saskaņā ar šī gada 21.jūnijā Saeimas veiktajiem grozījumiem Valsts civildienesta likumā, sākot ar 2019. gada janvāri atklātu konkursu sludinājumi uz ierēdņu amatiem un šo konkursu rezultāti ir jāpublicē tikai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) CV un vakanču portālā, iepriekš konkursi uz ierēdņu amatiem tika izsludināti arī oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

 

Atgādinām, ka darba sludinājumu publicēšana NVA ir bez maksas!

 

Ierēdņu amatu konkursu rezultātus valsts pārvaldes vakancēm var pieteikt:

  • elektroniski, nosūtot konkursa rezultātus uz tās NVA filiāles e-pastu, kura bija reģistrējusi darba sludinājumu;
  • klātienē NVA filiālē.
Drīzumā būs iespēja konkursa rezultātus publicēt arī patstāvīgi NVA CV un vakanču portālā.

 

Saskaņā ar Valsts civildienesta likuma grozījumiem, lēmumu par pretendenta iecelšanu amatā iestāde NVA CV un vakanču portālā publicē piecu dienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas, savukārt ierēdņu amatu konkursa rezultātu publicēs CV un vakanču portālā vienas darba dienas laikā.

 

Ierēdņu amatu konkursa rezultātu publicēšanai jānorāda:

  • vakances numurs CV un vakanču portāla (vakances numurs atrodams darba sludinājumā CV un vakanču portālā https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/);
  • lēmuma par pretendenta iecelšanu amatā datums un numurs;
  • iestādes nosaukums un reģistrācijas numurs;
  • amats;
  • nodarbinātības veids (ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku, ierēdņa amats uz noteiktu laiku, amata konkurss beidzies bez rezultāta)
  • datums, ar kuru uzsāk civildienesta attiecības (nav nepieciešams, ja amata konkurss beidzies bez rezultāta);
  • personas, kas uzsāk civildienesta attiecības, vārds un uzvārds (nav nepieciešams, ja amata konkurss beidzies bez rezultāta).


Detalizētāka informācija “Kā piereģistrēt ierēdņu amatu konkursa rezultātus valsts pārvaldē?” pieejama šeit (http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=446&mid=644) Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar NVA Pakalpojumu departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas vecāko eksperti Lāsmu Liepiņu (e-pasts:

Aplūkot e-pastu
tālr.: 67021839, 25685279)

 

Šī gada 28.decembra Valsts kancelejas publicētajā paziņojumā teikts: “Izstrādājot grozījumus Valsts civildienesta likumā, Valsts kanceleja izvēlējās NVA vakanču portālu, jo tā ir viena no apjomīgākajām vakanču datubāzēm Latvijā, kas piesaista ļoti lielu darba meklētāju skaitu (2017. gadā portāls apmeklēts 4 831 343 reizes). Lielais apmeklētāju skaits pamatojams ar to, ka NVA datubāzē tiek publicēti ne tikai sludinājumi uz ierēdņu amatu konkursiem, bet arī visi valsts pārvaldes iestāžu aicinājumi piedalīties atklātos amatu konkursos (salīdzinājums – ierēdņu amati valsts pārvaldē aizņem vien 20 % no kopējā nodarbināto skaita valsts tiešajā pārvaldē). Turklāt portāls bez maksas piedāvā ļoti plašas iespējas, piemēram, izveidot un/vai ievietot CV, salāgot CV ar publicētajiem darba devēju sludinājumiem, portāla ietvaros sazināties darba devējam un darba meklētājam u. c. pakalpojumus.

 

(..) “Tā kā Valsts kanceleja dod priekšroku mūsdienīgai, ērtai un lietotāju (gan darbinieku, gan darba devēju) vajadzībās orientētai pieejai valsts pārvaldes nodarbināto piesaistīšanā un cilvēkresursu attīstībā, šis solis bija likumsakarīgs. Šādā veidā tiks mazināts administratīvais slogs iestādēm – publicēšana būs jāveic tikai vienā platformā, kā arī ietaupīti valsts budžeta līdzekļi – viena sludinājuma publicēšana izdevumā “Latvijas Vēstnesis” maksā 18,50 EUR, bet NVA vakanču portāls ir pieejams bez maksas. Tāpat turpmāk nauda būs jāiegulda tikai vienas datubāzes uzturēšanā,” grozījumus pamato Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta Valsts pārvaldes cilvēkresursu nodaļas vadītāja Katri Vintiša.”


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv