APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Sarunu festivālu LAMPA apmeklēja rekordliels interesentu skaits

 
Sarunu festivālu LAMPA Cēsu pils parkā apmeklēja vairāk nekā 16 000 cilvēku, bet 47 tūkstoši interesentu bija vērojuši festivāla tiešraides internetā.

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji Sarunu festivālā LAMPA bija sastopami Valsts Kancelejas teltī, viņi aicināja apmeklētājus piedalīties aptaujā un dalīties pārdomās par savu sapņu darbu un ideālo darba devēju. NVA darbiniekiem mugurā bija krekliņi ar valsts pārvaldes sociāli informatīvās kampaņas #atkrāpies logo.

 

   

 

Viena no sarunas “Nākotnes līdera portrets” dalībniecēm bija Arta Liepiņa, viņa pēc NVA īstenotā Eiropas Savienības (ES) fondu projekta „Jauniešu garantijas” uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanas atbalsta pasākumā kļuva par uzņēmēju un šobrīd vada uzņēmumu SIA ''ALBB Finanses'', kā arī projektus ''BBanka Krājkases'' un ''Kroņu darbnīcas''. Arta Liepiņa tagad pati konsultē uzņēmējus un projektu vadītājus mārketinga un pārdošanas jautājumos, kopīgi veidojot dažādas reklāmas kampaņas.

 

   

 

Sarunu “Nākotnes līdera portrets” video ierakstu var noskatīties Ministru kabineta Facebook kontā: https://www.facebook.com/valdibasmaja/videos/2213514582210996/

 

Teltī SPULDZE norisinājās lekcija un diskusija "Latvijas finanšu pratības ceļi un neceļi 2018 jeb Ko darīt mājsaimniecību finanšu ilgtspējas stiprināšanai”, kurā piedalījās NVA ES fondu projektu departamenta ESF projekta „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” vecākā eksperte Jolanta Utināne. Atgādinām, ka ESF projekta „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros ir izstrādāts e-apmācības modulis „Finanšu pratība”, kas visiem interesentiem ir pieejams NVA tīmekļvietnē. Prezentācija “Interaktīvā e-apmācība “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”.

 

Vairāku šī gada festivāla LAMPA diskusiju un pasākumu video ierakstus var noskatīties šeit: http://straume.lmt.lv/lampa


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv