Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Norisināsies informatīvā kampaņa par drošu ceļošanu un darbaspēka ekspluatācijas riskiem ārvalstīs

 

26.jūnijā plkst. 11.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Kristīne Stašāne  piedalās Ārlietu ministrijas (ĀM) rīkotajā preses konferencē, kas veltīta informatīvās kampaņas atklāšanai par drošu ceļošanu un  darbaspēka ekspluatācijas riskiem ārvalstīs un to novēršanu. Informatīvā kampaņā norisināsies no 26.jūnija līdz augusta beigām.

 

Preses konferencē K.Stašāne stāstīs par NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) atbalstu darba meklētājiem: bezmaksas konsultācijām un informēšanu par droša darba iespējām, dzīves un darba apstākļiem, darba likumdošanu un administratīvajām procedūrām ES un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs, kā arī Šveicē. Būs runa arī par darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju licencēšanu un uzraudzību, ko veic NVA, kā arī K.Stašāne atgādinās ieteikumus, kas būtu jāņem vērā, meklējot darbu ārvalstīs.

 

Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta direktore Guna Japiņa preses konferencē informēs par Latvijas sniegtās konsulārās palīdzības aktualitātēm.m savukārt Iekšlietu ministrijas nacionālā koordinatore cilvēktirdzniecības novēršanas jautājumos Lāsma Stabiņa stāstīs par situāciju cilvēku tirdzniecības jomā darbaspēka ekspluatācijas nolūkā un par preventīvajiem pasākumiem, lai mazinātu riskus tikt pakļautam cilvēku tirdzniecībai ārvalstīs. Atklāšanas preses konferencē piedalīsies arī nevalstisko organizāciju “Centrs MARTA” un “Patvērums “Drošā māja”” pārstāvji. 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv