Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktore, ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētāja pirmā vietniece E.Simsone Eiropas dienas pasākumu ietvaros tikās ar Vidzemes augstskolas studentiem un apmeklēs Cēsu valsts ģimnāzijas skolēnus

 

9. maijā ar daudzveidīgu programmu tiek atzīmēta Eiropas diena, rīkoti dažādi pasākumi, lai sniegtu plašu un daudzpusīgu informāciju par Eiropas Savienību (ES). Eiropas dienai veltīta arī akcija "Atpakaļ uz skolu", kuras laikā valsts un pašvaldības iestāžu, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvji tiekas ar jauniešiem, lai stāstītu par Eiropas Savienību, izglītības un karjeras attīstības iespējām.


Akcijā "Atpakaļ uz skolu" jau tradicionāli piedalās arī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). 14. maijā NVA direktore, ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētāja pirmā vietniece Evita Simsone apmeklēs Cēsu valsts ģimnāziju, kur tiksies ar skolēniem un stāstīs par situāciju Eiropas darba tirgū, ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES darbību un ES lomu jauniešu izglītības un nodarbinātības veicināšanā, kā arī par vairākiem NVA īstenotajiem Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektiem, tostarp par ES fondu projektu “Jauniešu garantijas”.


Savukārt 8.maijā Evita Simsone viesojās Vidzemes Augstskolā, Valmierā, kur tikās ar augstskolas vadību un studentiem nolasīja lekciju par situāciju nodarbinātības jomā Latvijā un Eiropas Savienībā. Ar NVA direktores prezentāciju Vidzemes Augstskolas studentiem var iepazīties šeit.

 

__________________________

Pēc tikšanās ar NVA direktori Cēsu valsts ģimnāzijas tīmekļvietnē publicēts 11.klases skolnieces Trīnes Žagares raksts “Evitas Simsones viesošanās Cēsu Valsts ģimnāzijā 14. maijā”, kuru var izlasīt šeit.


Uzziņa: 1950. gada 9.maijā Parīzē, Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans nolasīja deklarāciju, kurā Francija, Vācija un citas Eiropas valstis tika aicinātas apvienot savu ogļu un tērauda ražošanu, izveidojot pārvalstisku Eiropas iestādi un veicinot sadarbību. Tā tika ielikti pamati Eiropas Savienības izveidei. ES valstu un valdību vadītāju augstākā līmeņa sanāksmē Milānā 1985. gadā tika pieņemts lēmums 9. maiju svinēt kā Eiropas dienu.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv